Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Октябрь » 21 » «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» (Раду Поклітару) переходить на модель сучасного управління квитковим господарством від Concert.ua

Размещение новостей компаний

«КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» (Раду Поклітару) переходить на модель сучасного управління квитковим господарством від Concert.ua

Распечатать: «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» (Раду Поклітару) переходить на модель сучасного управління квитковим господарством від Concert.ua | Комментировать: «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» (Раду Поклітару) переходить на модель сучасного управління квитковим господарством від Concert.ua
Академічний театр «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» Раду Поклітару та сервіс Concert.ua, лідер серед квиткових операторів України, підписали договір про стратегічне партнерство. Concert.ua отримав статус «Титульного квиткового оператора Академічного театру «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ». Угода укладена в жовтні 2018 року і передбачає перехід театру на систему автоматизації квиткового господарства «V-Ticket».

Академічний театр «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» заснований у жовтні 2006 року головним балетмейстером театру, хореографом Раду Поклітару. На сьогоднішній день балет є візитною карткою України, успішно гастролюючи на фестивалях у Франції, Молдові та Таїланді. Керівництво Академічного театру «КМБ» очікує від партнерства залучення більшої кількості глядачів і спрощення роботи з квитками, що дозволить сконцентруватися на найголовнішому для театру – створенні та організації постановок.

Раду Поклітару, керівник академічного театру «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ»:

«Ми не з чуток знаємо, як успішно команда Concert.ua застосовує весь свій досвід квиткового оператора, організатора подій, маркетинг-агентства й в досягненні цілей партнерів, і в комунікації з глядачами, і в сервісі. Тому ми прийняли рішення про тіснішу співпрацю. Це, в першу чергу, використання IT-платформи для оперативного управління дистрибуцією квитків і ціноутворенням. Не менш важливим є забезпечення ефективних продажів. Сайт Concert.ua, на наш погляд, є найсучаснішим і найзручнішим серед аналогів. Й найголовніше, висока частка продажів Concert.ua підтверджує це. Ми цінуємо залученість партнера в наші проекти, прагнення допомогти нашому глядачу, оперативність і повноту відповідей на запитання, що виникають».

З жовтня база Академічного театру «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» буде перенесена на квиткову платформу V-Ticket, розроблену оператором Concert.ua для організаторів заходів, артистів і майданчиків. Це дозволить систематизувати та підвищити ефективність продажів квитків театру завдяки високій експертизі Concert.ua в IT, маркетингу й трейд-маркетингу.

Дмитро Чінь, маркетинг-директор Concert.ua:

«Сьогодні багато державних та комунальних підприємств довіряють продаж квитків професійним операторам. Вони йдуть в ногу з часом й автоматизують квиткове господарство. Раніше театри могли зіткнутися з квотуванням, втраченою вигодою та, звичайно, незручністю для глядачів, оскільки в касах був доступний лише певний набір квитків. Відтепер же, завдяки технічним та інфраструктурним можливостям, підприємства можуть організовувати дистрибуцію квитків з єдиного поля. При цьому виграють усі».

V-Ticket надає користувачам можливість легко керувати своїми заходами та продажами, на власний розсуд підключати всіх провідних гравців ринку до дистрибуції квитків, встановлювати ціни відповідно до попиту, стежити за трендами продажів для прийняття маркетинг-рішень. З 2015 року на цій платформі працює Національний цирк України, а також Чернігівський драматичний театр ім. Т. Шевченка, Київський зоопарк та ін.

V-Ticket сертифікований за міжнародними стандартами ISO/IEC 27001:2013 і ISO 9001:2015. Сертифікат підтверджує відповідність вимогам щодо створення, розвитку та підтримки системи управління інформаційною безпекою, а також дотримання вимог управління якістю та принципів клієнтоорієнтованості.
____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 92 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz