Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Декабрь » 19 » Київcтар включив 4G ще в 196 населених пунктах

Размещение новостей компаний

Київcтар включив 4G ще в 196 населених пунктах

Распечатать: Київcтар включив 4G ще в 196 населених пунктах | Комментировать: Київcтар включив 4G ще в 196 населених пунктах
Телеком оператор підключив до 4G зв’язку нові населені пункти у Луганській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській областях.

Мобільний інтернет нового покоління з’явився у містах Волочиськ, Сєверодонецьк, Надвірна, Новояворівськ, Золотоноша, Тячів, Іршава, Чонгар, Трускавець, Коростишів. Так, загальна кількість населених пунктів, де доступний зв’язок 4G від Київстар, збільшилась до 3606. Це територія, де мешкають майже 21 млн жителів України.

Завдяки зв’язку 4G абоненти зможуть отримувати нові переваги мобільного інтернету. Адже з технологією LTE середня швидкість передачі даних є вищою у 16 разів, а затримка в передачі інформації (ping) менше в 2,5 рази у порівнянні з сучасними мережами 3G. Для абонентів це можливість швидко обмінюватись «важким» контентом, дивитись онлайн ТВ високої якості зображення, в лічені секунди завантажувати мобільні додатки скрізь, де є покриття мережі. Крім того, 4G мережа відкриває нові можливості для малого та середнього бізнесу і безлічі сучасних галузевих рішень, як от M2M/IoT, Smart Home, Smart City, e-Government, онлайн навчання та ін.

Нагадаємо, що Київстар надає абонентам великий вибір тарифних планів, у тому числі тих, де трафік на популярні сервіси (YouTube, соціальні мережі, база знань Wikipedia, освітня платформа Prometheus) не тарифікується. Абоненти можуть користуватись зв’язком 4G за своїми звичайними тарифами, без додаткової плати.
Для усіх абонентів Київстар до 14 січня 2019 року діє акційна пропозиція, за якою в мережі 4G можна користуватись передачею даних необмежено – без списання мегабайтів.

Абоненти Київстар можуть перевірити чи підтримує їх смартфон та SIM-карта зв’язок четвертого покоління з допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик - для перевірки смартфонів; *245*4# виклик - для перевірки SIM-карток. Замінити SIM-картку на USIM з підтримкою 4G/LTE можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Також компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів та гаджетів по вигідній ціні в своїх магазинах і на сайті.
_________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 56 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz