Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2019 » Июнь » 13 » Київcтар включив зв'язок 4G в харківському метро

Размещение новостей компаний

Київcтар включив зв'язок 4G в харківському метро

Распечатать: Київcтар включив зв | Комментировать: Київcтар включив зв
Тепер 4G доступний в метрополітені Харкова. Скористатися високошвидкісним мобільним інтернетом можна як на станціях, так і під час пересування між ними.

Щодня харківське метро перевозить понад 800 тисяч пасажирів, які тепер можуть скористатися всіма перевагами зв'язку 4G від Київстар. Швидкість мобільного інтернету буде досить комфортною як для інтернет-серфінгу, так і для швидкої передачі даних.

В Київстар понад 40% всього трафіку мобільного інтернету використовується в мережі 4G. У Харкові в травні 2018 року абоненти використовували всього 95 Тб мобільного трафіку в мережі 4G, а в травні поточного - в 10 разів більше - близько 1000 ТБ.

Нагадаємо, що до 31 липня мобільний інтернет в мережі 4G для абонентів Київстар буде безлімітним. Детальна інформація про умови акції доступна на сайті Київстар за посиланням.

Для того, щоб скористатися всіма перевагами високошвидкісного мобільного інтернету від Київстар необхідно мати мобільний телефон і USIM-карту, які підтримують стандарт 4G / LTE.

Перевірити, чи підтримують ваш телефон та SIM-карта 4G дуже просто. Натисніть на своєму мобільному комбінацію: *245*5# - для перевірки смартфону або *245*4# - для перевірки SIM-карт. За необхідності замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Або ж скориставшись сервісом «Самостійна заміна SIM на 4G».

Також оператор пропонує широкий вибір 4G-смартфонів та гаджетів за вигідними цінами у всіх магазинах оператора та на сайті shop.kyivstar.ua
_______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 85 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz