Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Выставки » 2017 » Июнь » 21 » Київська книжкова виставка до Дня Знань 31 серпня-3 вересня

Размещение новостей компаний

Київська книжкова виставка до Дня Знань 31 серпня-3 вересня

Распечатать: Київська книжкова виставка до Дня Знань 31 серпня-3 вересня | Комментировать: Київська книжкова виставка до Дня Знань 31 серпня-3 вересня
З 31 серпня по 3 вересня в Українському Домі, за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2 буде працювати Київська книжкова виставка до Дня Знань.

Книжкова виставка в Українському домі – це передусім яскрава подія в інтелектуальному та духовному житті країни. За час свого існування вона стала відомим, популярним заходом, як для спеціалістів даної галузі так і для книголюбів України. На ній завжди представлені останні новинки книжкового ринку, проводяться автограф-сесії з популярними авторами, діє розважальна програма для дітей.

У програмі виставки заплановано багато цікавих зустрічей та заходів.

На урочистому відкритті виставки відбудеться вручення дипломів лауреатам премії Кабінету Міністрів України ім. Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва 2016 року.

Під час проведення виставки запрошуємо всіх долучитися до благодійної акції по збору видань для юних мешканців Донецької та Луганської областей.

Любителі солодощів зможуть відвідати «Фестиваль морозива» - свято, на якому буде по-особливому цікава программа для дітей: атракціони, змагання, аквагрим, татуювання та боді-арт, інтерактивний ігровий майданчик. А також: майстер класи з рукоділля, виготовлення швидкого домашнього морозива та його дегустація, ляльковий театр, фото-зони та багато-багато інших цікавих подій.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у книжковій виставці!

На Ваш запит надамо більш детальну інформацію

Умови участі та заявку друкуйте з офіційного сайту виставки www.bookexpo.in.ua

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 457 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz