Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2019 » Июль » 17 » Київському облавтодору передано чергову партію дорожніх машин

Размещение новостей компаний

Київському облавтодору передано чергову партію дорожніх машин

Распечатать: Київському облавтодору передано чергову партію дорожніх машин | Комментировать: Київському облавтодору передано чергову партію дорожніх машин
ПрАТ «АвтоКрАЗ» передав ДП «Київський облавтодор» ДАК «Автомобільні дороги України» чергову партію комбінованих дорожніх машин (КДМ) із солерозкидальним обладнанням точного дозування та поворотним відвалом на базі самоскида КрАЗ-65055-05, призначених для цілорічного утримання магістральних та міських автодоріг із асфальто- та цементобетонним покриттям.

Для приймання автотехніки на ПрАТ «АвтоКрАЗ» прибула робоча делегація на чолі з керівником ДП «Київський облавтодор» Ігорем ГРЕЩУКОМ, який наголосив на важливості в умовах сьогодення надавати перевагу саме національному виробнику дорожньої техніки:

- Надзвичайно приємно та доречно, що саме вітчизняний виробник «КрАЗ» із обладнанням «SHMIDT» визначено переможцем тендеру. Цього року ми замовили велику партію із 67 одиниць техніки - КДМ із відвалом та солерозкидальним обладнанням на шасі КрАЗ-65055, адже в таких машинах для утримання доріг є дуже велика потреба, що вимірюється не десятками, а сотнями і навіть тисячами машин по всій Україні.

Попередні партії КрАЗів, котрі «Укравтодор» замовляв роками раніше, із обладнанням фірми «SHMIDT», добре себе зарекомендували і справно працюють. Нові машини будуть використовуватися взимку для посипки фрикційними матеріалами (солерозкидальне обладнання працює на трьох компонентах і, до того ж, можливе застосування і соляної ропи, що економічно вигідно), а в теплий період - як самоскиди для перевезення сипучих вантажів різних видів. Тобто, автотехніка буде працювати цілорічно.

Під час проведення тендеру одним із головних конкурентів КрАЗу був МАЗ, хоча за показниками для роботи очевидно, що КрАЗ до цього більше пристосований. «Українцям – українське», - цей принцип має стати визначальним.

Представникам замовника продемонстрували можливості КДМ на випробувально-демонстраційному полігоні підприємства. Подальше виконання контракту з ДП «Київський облавтодор» ДАК «Автомобільні дороги України» триває.
__________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Київському облавтодору передано чергову партію дорожніх машин
Увеличить: Київському облавтодору передано чергову партію дорожніх машин
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 75 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz