Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2017 » Август » 9 » Київстар надає безлімітний інтернет для онлайн-освіти

Размещение новостей компаний

Київстар надає безлімітний інтернет для онлайн-освіти

Распечатать: Київстар надає безлімітний інтернет для онлайн-освіти | Комментировать: Київстар надає безлімітний інтернет для онлайн-освіти
Національний телеком-оператор Київстар розвиває проект «Знання без меж» та надає своїм абонентам нетарифікований доступ до додатку Prometheus – платформи відкритих онлайн-курсів, що пропонує безкоштовну добірку освітніх програм від кращих українських та іноземних викладачів.

«Знання без меж» – соціальний проект Київстар, що має на меті зробити знання доступними для кожної людини. Проект вже об’єднує додаток Wikipedia, зручні цифрові бібліотеки MyBook та Smart Kyivstar, якими щомісяця користуються в середньому 3,5 млн абонентів мобільного оператора. Для них доступ до цих ресурсів через офіційні мобільні додатки не тарифікується.

«Київстар постійно інвестує в різні освітні програми для школярів і студентів. Нещодавно ми виділили понад 1,5 млн грн вчителям, а тепер - зробили безкоштовний доступ до Prometheus, щоб кожен з наших клієнтів мав доступ до кращих університетів України» – коментує Петро Чернишов, президент Київстар.

Зараз Prometheus пропонує своїм користувачам 3500 відеолекцій відомих українських та міжнародних університетів та компаній: КНУ ім. Тараса Шевченка, Києво-Могилянської академії, КПІ, аудиторсько-консалтингової компанії EY, Microsoft України. Є курси Гарвардського університету, Стенфорду та університету Квінсленда, дубльовані українською мовою.

«Зараз на платформі зареєстровано вже 400 000 слухачів, яким ми пропонуємо 70 курсів від провідних українських університетів та компаній. Співробітництво з Київстар стане важливим кроком для досягнення нашої головної мети - надати безкоштовний доступ до найкращої освіти кожному українцю » – розповів співзасновник проекту Іван Примаченко.

Офіційний додаток Prometheus доступний для мобільних пристроїв на платформах Android та iOS.

Prometheus – український громадський проект відкритих онлайн-курсів, що почав свою діяльність в 2014 році. Головною метою проекту є безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів університетського рівня всім охочим, а також надання можливості публікувати та розповсюджувати такі курси провідним викладачам, університетам та компаніям.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 459 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz