Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2017 » Декабрь » 5 » Київстар поверне 20% вартості смартфона або сплатить розстрочку за абонента

Размещение новостей компаний

Київстар поверне 20% вартості смартфона або сплатить розстрочку за абонента

Распечатать: Київстар поверне 20% вартості смартфона або сплатить розстрочку за абонента | Комментировать: Київстар поверне 20% вартості смартфона або сплатить розстрочку за абонента
З 5 грудня 2017 року до 31 січня 2018 року в магазинах Київстар пройдуть масштабні новорічні акції: мобільний оператор повертає 20% вартості смартфона на мобільний рахунок або оплатить 2 платежі розстрочки за абонента.

Ольга Смисльонова, Директор з роздрібного продажу Київстар: «В період новорічних свят ми хочемо, щоб українці мали більше можливостей поділитися теплом і турботою зі своїми близькими. Саме тому ми проводимо безпрецедентні новорічні акції для улюблених клієнтів. Як мобільний оператор №1, ми надаємо не лише якісній зв'язок, але й великий вибір смартфонів за найкращою ціною».

Здійснивши покупку в офіційному магазині або на сайті shop.kyivstar.ua абоненти передплаченого зв’язку можуть значно зекономити:

• 20% вартості придбаного смартфона Київстар повертає на мобільний рахунок абонента;
• цей бонус нараховується на 1 або 2 номери передплаченого зв’язку Київстар на розсуд абонента. Це означає, що весь обсяг нарахованих коштів можна отримати самому, розділити порівну з близькими або подарувати.
• бонусні кошти можна використати на послуги мобільного зв’язку Київстар: абонентську плату, міжнародні розмови, зв'язок у роумінгу, SMS-повідомлення та інші (за винятком контент-послуг). Бонусами можна скористатися протягом 6 місяців.

Для контрактних абонентів Київстар пропонує розстрочку на 20 місяців без жодної комісії:
• Київстар оплатить 2 платежі розстрочки замість абонента;
• пропозиція доступна для контрактних абонентів – існуючих або нових – незалежно від тарифного плану, за умови оформлення розстрочки у магазині Київстар.

З детальними умовами акцій можна ознайомитися на сайті https://kyivstar.ua/uk/povertayemo20 та у продавців магазину. Купити сучасний смартфон з підтримкою 4G/LTE можна у одному з більш ніж 400 фірмових магазинів Київстар у 215 містах.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 216 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz