Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2017 » Декабрь » 8 » Київстар суттєво знизив тарифи на роуминг для корпоративних клієнтів: інтернет здешевшав у 200 разів, а дзвінки – мінімум у 10 разів

Размещение новостей компаний

Київстар суттєво знизив тарифи на роуминг для корпоративних клієнтів: інтернет здешевшав у 200 разів, а дзвінки – мінімум у 10 разів

Распечатать: Київстар суттєво знизив тарифи на роуминг для корпоративних клієнтів: інтернет здешевшав у 200 разів, а дзвінки – мінімум у 10 разів | Комментировать: Київстар суттєво знизив тарифи на роуминг для корпоративних клієнтів: інтернет здешевшав у 200 разів, а дзвінки – мінімум у 10 разів
«Безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом дав українцям можливість частіше їздити за кордон у справах чи на відпочинок. Щоб наші клієнти завжди залишалися на зв’язку і меньше турбувалися про витрати, Київстар знизив ціни на роумінг для бізнес-абонентів», – коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар.

З 7 грудня 2017 року вартість дзвінків з країн, що є центрами ділової активності та відпочинку – Італії, Польщі, Німеччини, США, Китаю, Франції, країн СНД, Словаччини, Австрії, Грузії та інших – знизилася щонайменше у 10 разів і становить від 2 грн/хв. Ціну послуги за користування інтернетом зменшено у понад 200 разів – відтепер це 0,40 грн за 1 МБ, а відправка SMS обходиться лише в 1 грн. Із повним переліком країн, а також тарифами можна ознайомитися за посиланням.

Підключення вигідних тарифів для корпоративних абонентів відбувається безкоштовно та автоматично.
За оцінкою Київстар, послуги роумінгу для бізнес-абонентів набувають все більшої популярності. В сезон літнього відпочинку* кількість подорожуючих за межі України корпоративних абонентів компанії зросла на 11%, обсяг використаного інтернет-трафіку зріс на 200%, а загальна кількість розмов збільшилась на 23%. Активність клієнтів у діловий період восени** також збільшилась: +21% подорожуючих, +15% розмов у роумінгу, +175% використаного інтернет-трафіку.

* Зростання обсягу використаних телеком-послуг обчислено шляхом порівняння даних у піковий період літнього сезону за липень 2017 року з аналогічними даними за липень 2016 року.

** Зростання обсягу використаних телеком-послуг обчислено шляхом порівняння даних у піковий період осіннього сезону за вересень 2017 року з аналогічними даними за вересень 2016 року.


* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 206 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz