Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2017 » Август » 13 » Київстар та Мініагрополітики планують запроваджувати цифрові технології у сільське господарство

Размещение новостей компаний

Київстар та Мініагрополітики планують запроваджувати цифрові технології у сільське господарство

Распечатать: Київстар та Мініагрополітики планують запроваджувати цифрові технології у сільське господарство | Комментировать: Київстар та Мініагрополітики планують запроваджувати цифрові технології у сільське господарство
Про це підписано відповідний Меморандум про взаєморозуміння, за умовами якого сторони будуть співпрацювати у впровадженні новітніх технологій у процеси виробництва в сільському господарстві.

Особливий акцент угоди – на формуванні умов для розвитку дрібного фермерства та створенні сучасної цифрової платформи для фермерів та агровиробників.

«Київстар приділяє велику увагу роботі з малим і середнім бізнесом. І готовий пропонувати заради цього інноваційні digital-продукти, «розумні» технології, сучасні засоби комунікації, – говорить Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. – Digital-платформа для аграріїв і мобільний додаток зокрема дозволять зробити їх бізнес більш ефективним, адже дадуть можливість раціональніше використовувати ресурси, стежити за новинами, цінами, погодними змінами, проводити торгові операції тощо. Це велика підтримка для малого та середнього підприємництва, адже традиційно такі технології доступні лише великим компаніям».

Впровадження інноваційних технологій на агроринку сприятиме підвищенню якості української харчової продукції, в тому числі завдяки можливостям мобільного простежування повного циклу виробничого ланцюга.

«Платформа для аграріїв стане ефективним інструментом для комунікації представників Міністерства з ключовими гравцями агросектору, а також для надання необхідної інформації про державні програми та консультацій, - наголосила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева. – Окрім того, це значна допомога українським аграрним виробникам, які матимуть сучасний інструмент для інформування, а також прогнозування та аналізу своєї діяльності».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 287 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz