Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2017 » Ноябрь » 9 » Київстар у 3 кварталі 2017 року: 26,4 млн абонентів, 108% ріст дата-трафіку

Размещение новостей компаний

Київстар у 3 кварталі 2017 року: 26,4 млн абонентів, 108% ріст дата-трафіку

Распечатать: Київстар у 3 кварталі 2017 року: 26,4 млн абонентів, 108% ріст дата-трафіку | Комментировать: Київстар у 3 кварталі 2017 року: 26,4 млн абонентів, 108% ріст дата-трафіку
Абоненти Київстар стали більше телефонувати і активніше використовувати мобільний інтернет. Завдяки цьому компанія продовжує демонструвати відмінні результати. Київстар залишається лідером як по ринковій частці, так і по NPS (індекс лояльності).

26,4 млн клієнтів користувались послугами Київстар у третьому кварталі 2017 року. Це на 0,8% більше, ніж в липні-вересні 2016-го. Також зросло використання голосових послуг і мобільного інтернету – до 570 хвилин і 835 МБ на абонента в місяць. У результаті середній дохід на абонента (ARPU) – збільшився до 50 грн (на 8,2% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року).

Загальний дохід компанії збільшився на 10,0%, й досяг 4,3 млрд грн, а виручка від послуг мобільного зв’язку зросла на 10,2% — до 4,0 млрд грн. Ріст доходів від послуг мобільної передачі даних у 3 кварталі 2017 склав 70,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У Київстар стало більше користувачів мобільного інтернету (на 11% у порівнянні з 3 кварталом 2016 року) – завдяки успішній маркетинговій стратегії, що орієнтована на розвиток користування новими технологіями в Україні.

Доходи від послуг фіксованого зв’язку в третьому кварталі 2017 зросли на 5,1% і досягли 275 млн грн. При цьому доходи від послуги «Домашній інтернет» збільшились на 12%, що зумовлено, перш за все, збільшенням попиту на пропозицію «Київстар Все разом» – абоненти можуть сплачувати за мобільний зв’язок, фіксований інтернет та послуги цифрового ТВ одним рахунком і отримувати суттєві знижки. У той же час середній дохід на абонента збільшився на 11,7% — до 69 грн.

У третьому кварталі 2017 року прибуток Київстар до податків (EBITDA) зріс на 8,2% — до 2,3 млрд гривень.

«Ми продовжуємо інвестувати у розвиток нових технологій в Україні, - коментує Петро Чернишов, президент Київстар. – Тільки у третьому кварталі 2017 року компанія направила 645 млн грн на розвиток мережі і оновлення інфраструктури. Ми готові до запуску 4G на 1800-х частотах і дуже чекаємо на технологічну нейтральність».

Нагадаємо, що мережа Київстар працює на базі рішення Single RAN (єдиний радіо доступ), що дає можливість підтримувати послуги зв’язку різних стандартів, у тому числі 3G і 4G. У третьому кварталі 2017 року Київстар продовжував збільшувати мережу 3G – тепер мобільний інтернет третього покоління доступний для 73% населення, у третьому кварталі 2016-го цей показник складав 52%.

Київстар – платник податків №1 на телеком ринку. У 3 кварталі 2017 загальна сума податків і відрахувань компанії склала 1,4 млрд грн, а усього за дев’ять місяців 2017 Київстар сплатив до державного бюджету 3,5 млрд грн.

Нагадаємо, що у 3 кварталі 2017 року у п’яти країнах світу, у тому числі в Україні, було запущено глобальну персональну інтернет-платформу VEON, що доступна для усіх абонентів мобільного зв’язку. Це рішення дозволяє клієнтам дзвонити, обмінюватись повідомленнями, спілкуватись з друзями, ділитись фото і відео, отримувати ексклюзивний контент і унікальні пропозиції від компаній-партнерів. Для абонентів Київстар використання додатку безкоштовне – мегабайти і кошти з рахунку не списуються. Також функціонал VEON дозволяє абонентам Київстар перевіряти стан свого рахунку, залишок хвилин і мегабайтів, поповнювати мобільний рахунок без сплати комісії.

«На початку цього року ми анонсували нашу стратегію – стати першим і кращим у своєму класі провайдером зв’язку на ринках нашої присутності і здійснити революцію у персональному досвіді інтернет-користування з допомогою глобальної платформи VEON. Цей продукт розроблено міжнародною командою VEON у Лондоні та Амстердамі й адаптовано для локальних ринків. Я радий, що в Україні платформа є цікавою і клієнтам, і бізнесу. Ми вже почали успішну співпрацю більш ніж з 20 компаніями-партнерами, що дає можливість інтегрувати якісно нові сервіси у платформу. І це тільки початок!» - говорить Жан-Ів Шарльє, голова компанії VEON.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Київстар у 3 кварталі 2017 року: 26,4 млн абонентів, 108% ріст дата-трафіку
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 228 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz