Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2017 » Август » 28 » Київстар встановив новий рекорд України

Размещение новостей компаний

Київстар встановив новий рекорд України

Распечатать: Київстар встановив новий рекорд України | Комментировать: Київстар встановив новий рекорд України
26 серпня 2017 року базову станцію компанії Київстар було внесено до Книги рекордів України як найвищу в нашій країні – вона розташована на висоті 1586 метрів (разом з баштою) над рівнем моря.

Базова станція-рекордсмен розташована на горі Яровиця, у селі Сарата Путильського району Чернівецької області. Це – віддалена місцевість, де раніше не було мобільного зв’язку взагалі.

«Встановити базову станцію на такій висоті – справжній виклик для наших спеціалістів, адже монтажні роботи доводилося виконувати у надскладних природних та кліматичних умовах», - говорить Володимир Кабаненко, Директор з розвитку та підтримки телекомунікаційної мережі та сервісів Київстар. Тепер жителі навколишніх сіл - Андреківське, Верхній та Нижній Ялівець, Сарата – зможуть завжди бути на зв’язку з рідними та близькими.

Щоб забезпечити якісний мобільний зв’язкок від Київстар в чернівецькій частині Карпат було збудовано ланцюжок з семи базових станцій, починаючи з села Мариничі Путильского району. «Ми робимо все можливе, щоб кожен наш абонент мав однаковий доступ до сучасних технологій для роботи, розваг та освіти», - пояснює Володимир Кабаненко.

Даний рекорд – четвертий у Київстар. В 2009 році в Києві був зафіксований рекорд, коли компанія провела наймасовіший івент по обслуговуванню клієнтів. В 2012-му була рекордна кількість дзвінків за добу – 272 823 725, а також – найбільша кількість міст, підключених до широкосмугового інтернету по оптоволоконній технології.

Нагадаємо, що нещодавно український державний центр радіочастот вже видав компаніям мобільного зв’язку 20 тисяч дозволів на експлуатацію базових станцій у мережах 3G. Володарем «ювілейного» дозволу став національний телеком-оператор Київстар, який цього року святкує своє 20-річчя роботи.

Базова станція, яка стала 20 тисячною в українській мережі ЗG зв’язку, розташована у Львові, в районі військового містечка. Символічно, що саме зі Львова Київстар ще у 2015 році розпочав надання комерційних послуг у новому стандарті зв’язку.

За більш ніж два роки розвитку в Україні технології третього покоління зв’язку оператор створив мережу, яка охоплює територію, де мешкає близько 75% населення. Капітальні витрати в будівництво і модернізацію мережі (включаючи вартість 3G ліцензії) за цей час перевищили 10 млрд грн. Протягом 28 місяців з дати отримання відповідної ліцензії Київстар побудував та ввів у комерційну експлуатацію понад 7300 базових станцій 3G. Що цікаво, середнє використання мобільного дата трафіку на абонента за цей час збільшилось в п’ять разів: зі 154 МБ в 2 кварталі 2015 року до 758 МБ в аналогічному періоді 2017 року.

За активну участь в розвитку 3G в Україні оператор Київстар отримав подяку від Генерального директора УДЦР.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Київстар встановив новий рекорд України
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 231 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz