Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2019 » Февраль » 1 » Київстар запускає «Ігровий» тариф для фанатів «World of Tanks»

Размещение новостей компаний

Київстар запускає «Ігровий» тариф для фанатів «World of Tanks»

Распечатать: Київстар запускає «Ігровий» тариф для фанатів «World of Tanks» | Комментировать: Київстар запускає «Ігровий» тариф для фанатів «World of Tanks»
Лідер телеком-ринку України запускає новий тарифний план «Київстар Все разом Ігровий» спільно з одним з найбільших світових розробників та видавців комп'ютерних ігор, компанією Wargaming.

Сплачуючи 300 грн на місяць абоненти Київстар отримують істотні переваги у грі World of Tanks:

• преміум-аккаунт, що дозволяє швидше розвиватися в цій грі та інших проектах Wargaming: World of Warships та World of Warplanes;
• ексклюзивний ігровий танк 8 рівня;
• навчений на 100% екіпаж танка.
А також послуги мобільного та фіксованого зв'язку з максимальним наповненням:
• необмежений мобільний інтернет;
• необмежені дзвінки у мережі Київстар;
• 300 хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів;
• «Домашній Інтернет» на швидкості до 100 Мбіт/с;
• пакет Light у «Kyivstar Gо TV» без додаткової плати та тарифікації інтернету.

«Це унікальна пропозиція на телеком-ринку України, що враховує потреби гравців популярної мережевої гри. Серед абонентів послуги «Домашній Інтернет» - багато фанатів World of Tanks. Тепер вони зможуть користуватися як щоденними телеком-послугами, так і додатковими опціями в улюбленій грі, і економити понад 50% на абонплаті» – коментує Микола Бумажний, керівник напрямку FTTB Київстар.

«Україна стала третьою країною, на території якої ми запускаємо подібний продукт, – зазначив Олексій Олехнович, глава напрямку телеком-проектів видавничого підрозділу Wargaming. – Ми плануємо масштабну рекламну кампанію для його підтримки із залученням популярних танкових блогерів, а також проведення внутрішньоігрових івентів зі створенням офлайн-заходів для залучення нової аудиторії. Це дозволить нашим компаніям вийти на новий рівень співпраці та зробити наш продукт популярним серед абонентів-гравців».

World of Tanks – популярна багатокористувацька онлайн-гра, яка завоювала безліч фанатів у всьому світі і налічує 160 мільйонів зареєстрованих гравців, з них більше 11 мільйонів - в Україні.

«Ігровий» входить в лінійку тарифних планів «Київстар Все разом», які об'єднують в одному пакеті послуги мобільного зв'язку та фіксованого інтернету, а тепер й ігрові переваги від Wargaming. З простим управлінням всіма послугами, оплатою за одним рахунком, а також значною економією. Детальна інформація про новий тариф і умови підключення преміального аккаунта для гравців у World of Tanks доступні на сайті Київстар
____________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 78 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz