Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Июль » 3 » Київстар запустив 4G на курортах України і розширив покриття в Одесі в діапазоні 1800 МГц

Размещение новостей компаний

Київстар запустив 4G на курортах України і розширив покриття в Одесі в діапазоні 1800 МГц

Распечатать: Київстар запустив 4G на курортах України і розширив покриття в Одесі в діапазоні 1800 МГц | Комментировать: Київстар запустив 4G на курортах України і розширив покриття в Одесі в діапазоні 1800 МГц
03 липня високошвидкісний мобільний інтернет 4G від Київстар в діапазоні 1800 МГц запустився в Одесі і ще в 166 населених пунктах по Україні, у тому числі – курортній місцевості. Тепер покриття стало ширше – радіус дії 1800-х частот в кілька разів більше, ніж 2600-х, а це значить – ще більше можливостей для нових та існуючих абонентів

4G надається всім абонентам Київстар без додаткової плати згідно діючих тарифних планів. Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Так само компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті https://shop.kyivstar.ua/ua/.

«Перед запуском кожного населеного пункту ми ретельно тестуємо мережу для забезпечення максимальної якості та кращого клієнтського досвіду. Це наша стратегія. Ми відмінно підготували запуск 4G в Києві і продовжили запускати нові населені пункти, в яких у нас є всі необхідні дозволи», - зазначив Петро Чернишов, президент Київстар, СЕО Бізнес Одиниці Євразія VEON.

Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням: http://kyivstar.ua/4g.

Кількість абонентів Київстар, які скористалися 4G в діапазоні 2600 МГц з моменту запуску в квітні, перевищила 1 млн. Споживання мобільного інтернету четвертого покоління перевищило 2400 ТБ – цього вистачить на 190 років перегляду відео в високій якості або на 2469 років прослуховування музичних треків.

Нагадуємо 01 липня Київстар значно розширив покриття 4G в Києві.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 136 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz