Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Июль » 6 » Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у Львові і області

Размещение новостей компаний

Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у Львові і області

Распечатать: Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у Львові і області | Комментировать: Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у Львові і області
Тепер мобільний інтернет четвертого покоління доступний в 576 населених пунктах по Україні

05 липня високошвидкісний мобільний інтернет 4G від Київстар в діапазоні 1800 МГц запустився у Львові і області.

4G надається всім абонентам Київстар без додаткової плати згідно діючих тарифних планів. Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Так само компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті https://shop.kyivstar.ua/ua/.

«Перед запуском кожного населеного пункту ми ретельно налаштовуємо мережу для забезпечення максимальної якості, широкого покриття і кращого клієнтського досвіду. Це наша стратегія. Ми відмінно підготували 4G в Києві, Одесі та на курортах. 9 липня плануємо запустити Вінницю, 11 липня – Тернопіль і Хмельницький», - зазначив Петро Чернишов, президент Київстар, СЕО Бізнес Одиниці Євразія VEON.

У планах оператора на початку серпня забезпечити покриття 4G на території, де проживає близько 50% населення країни.

Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням: http://kyivstar.ua/4g.

Нагадуємо 01 липня Київстар значно розширив покриття 4G в Києві, а 03 липня – в Одесі та курортах по Україні.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 192 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz