Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Июль » 11 » Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у Тернопільській та Хмельницькій областях

Размещение новостей компаний

Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у Тернопільській та Хмельницькій областях

Распечатать: Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у Тернопільській та Хмельницькій областях | Комментировать: Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у Тернопільській та Хмельницькій областях
Тепер мобільний інтернет четвертого покоління доступний у 718 населених пунктах України

11 липня 2018 Київстар підключив до 4-G зв’язку Тернопільську та Хмельницьку області. Зв’язок нового покоління став доступним у містах Тернопіль, Хмельницький, а також у багатьох селах. Послугу запущено на частотах діапазону 1800 МГц, що дозволяє забезпечити максимально якісне покриття на значній території. Так, на сьогодні можливостями мережі 4-G можуть користуватись вже майже 7 мільйонів абонентів мобільного зв’язку.

4G надається всім абонентам Київстар без додаткової плати згідно діючих тарифних планів. Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-картку. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Так само компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті https://shop.kyivstar.ua/ua/.

Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с.

Нагадуємо 1 липня Київстар значно розширив покриття 4G в Києві, 3 липня – в Одесі та курортах по Україні, 5 липня – у Львові, 9 липня – у Вінниці та області, а 11 липня – у Тернопільській та Хмельницькій областях. Оператор планує у найближчий час запустити послуги за технологією LTE у Рівненській та Житомирській областях.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 149 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz