Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2020 » Жовтень » 15 » Київстар збільшив покриття 4G у Миколаївській, Полтавській та Чернігівській області

Розміщення новин компаній

Київстар збільшив покриття 4G у Миколаївській, Полтавській та Чернігівській області

Доступ до швидкісного мобільного інтернету за технологією LTE отримали мешканці ще 649 населених пунктів
Київстар підключив до зв’язку 4G ще 649 сіл, на території з населенням 204 тисячі чоловік у Миколаївській, Полтавській та Чернігівській областях. Зокрема, це - Велика Багачка, Вовчик, Судіївка (Полтавської), Добрянка, Крути, Сосниця, Холми (Чернігівської), Благодатне, Лимани, Трудолюбівка (Миколаївської) та ін.


Щоб збільшити територію 4G-мережі у цих районах, Київстар включив 76 базових станцій на частотах LET-900.
Мобільні оператори України прискорили розвиток 4G завдяки обміну радіочастотами 900 МГц. Базові станції цього діапазону мають найбільший радіус дії і забезпечують якісне покриття далеко за межами населених пунктів. Обмін радіочастотами став можливим завдяки конструктивній позиції компанії Київстар, яка добровільно відмовилась від частини свого спектру в діапазоні 900 МГц. У результаті телеком регулятор перерозподілив додатковий спектр між іншими мобільними операторами для розвитку 4G/LTE по всій Україні.

Швидкісний мобільний інтернет дає нові переваги для приватного бізнесу, освіти, дистанційних медичних консультацій, доступу до адміністративних послуг, тощо. Адже послуга працює як у приміщеннях, так і на відкритій місцевості. Щоб скористатись мобільною передачею даних достатньо смартфона, який підтримує технологію LTE/4G, та відповідної SIM-карти (USIM).

Київстар продовжує збільшувати 4G покриття на частотах 1800 МГц, 2600 МГц і 900 МГц. За час розвитку в Україні технології LTE Київстар забезпечив можливість доступу до швидкісного мобільного інтернету для 84% населення.
_____________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 247 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz