Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2016 » Декабрь » 14 » Кюне + Нагель Швеція продовжує співпрацю з підрозділом Power Tools компанії Bosch в скандинавських країнах

Размещение новостей компаний

Кюне + Нагель Швеція продовжує співпрацю з підрозділом Power Tools компанії Bosch в скандинавських країнах

Распечатать: Кюне + Нагель Швеція продовжує співпрацю з підрозділом Power Tools компанії Bosch в скандинавських країнах | Комментировать: Кюне + Нагель Швеція продовжує співпрацю з підрозділом Power Tools компанії Bosch в скандинавських країнах
Кіста, Швеція, листопад 2016 року - підрозділ Power Tools компанії Bosch, одного з провідних світових постачальників електроінструментів і супутніх продуктів, продовжив контракт на надання логістичних послуги з Кюне + Нагель Швеція ще на п'ять років.

Кюне + Нагель надає послуги складської логістики підрозділу Power Tools компанії Bosch в скандинавських країнах з 2013 року. Послуги включають прийом та розміщення товарів на складі, зберігання і упаковку, відправку, роботу з поверненнями і списання товарів зі складу Кюне + Нагель в Норрчепінгу. Крім того, Кюне + Нагель забезпечує переупаковку і маркування товарів, управління складськими запасами, а також перевірку якості.

«Протягом останніх трьох років Кюне + Нагель надає надійні і високоякісні сервісні рішення. Компанія Bosch потребує надійного обслуговування, для досягнення максимальної ефективності планування та операційної діяльності. Ми впевнені, що ця співпраця буде і надалі сприяти нашому зростанню», - прокоментував Ханнс Мело-Шой, керівник відділу регіонального складського зберігання і транспорту підрозділу Power Tools компанії Bosch.

Хакан Ніден, глава відділу контрактної логістики компанії Кюне + Нагель в скандинавських країнах, заявляє: «Ми раді продовжити успішне партнерство з підрозділом Power Tools компанії Bosch, яке служить ще одним підтвердженням нашої компетентності в складської логістики. Ми прагнемо вдосконалити ланцюжок поставок компанії Bosch, забезпечуючи постійне високоякісне обслуговування, яке найкращим чином відповідає її вимогам ».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 330 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz