Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Нефть, газ, энергетика » 2017 » Июль » 26 » Кюне + Нагель Сінгапур і Cleantech Solar починають 20-річне партнерство в області використання сонячної енергії

Размещение новостей компаний

Кюне + Нагель Сінгапур і Cleantech Solar починають 20-річне партнерство в області використання сонячної енергії

Распечатать: Кюне + Нагель Сінгапур і Cleantech Solar починають 20-річне партнерство в області використання сонячної енергії | Комментировать: Кюне + Нагель Сінгапур і Cleantech Solar починають 20-річне партнерство в області використання сонячної енергії
Сінгапур, червень 2017 року – Система сонячних батарей Cleantech Solar забезпечить 20 % потреб в електроенергії для логістичного хаба Кюне + Нагель Сінгапур

«Кюне + Нагель ставить задачу мінімізувати вплив CO2 на навколишнє середовище. Застосування відновлюваних джерел енергії – це наша ціль в області раціонального використання природних ресурсів. «Сонячна енергія як послуга» (solar-as-a-service) – ідеальне доповнення до логістичного вузла, який був створений у відповідності до екологічних стандартів. Кюне + Нагель – партнер в області енергоефективності і охорони навколишнього середовища, який відповідає екологічним вимогам наших клієнтів», - прокоментував Лоран Саймон, Керуючий директор Кюне + Нагель Сінгапур і Малайзія.

Сонячні батареї потужністю 844,8 кВт будуть виробляти більше 1000 МВт-год в рік. Це мінімізує викид CO2 до 11 700 тон протягом 20-річного партнерства.

«Ми дуже ради введенню в експлуатацію цього проекту в Сінгапурі і співробітництву з одним із наших нових партнерів – Кюне + Нагель. Спільна робота допомогла нам реалізувати один з найшвидших проектів систем сонячних батарей такого розміру в Сінгапурі», - сказав Раджу Шукла, Президент Cleantech Solar.

Логістичний хаб Кюне + Нагель Сінгапур відмічений нагородою для «зелених» будівель в Сінгапурі (BCA Green Mark Platinum) відповідно до керівництва з енергетичного і екологічного проектування (LEED GOLD).
В січні 2016 року був введений в експлуатацію об’єкт площею 50 000 кв.м. Він пропонує стандартні послуги по складуванню і виступає в якості центру з високими стандартами для клієнтів, які працюють у високотехнологічних, промислових, фармацевтичних і медичних областях. Об’єкт забезпечує оптимізацію ланцюжки поставок і перетворення виробничо-технологічних зв’язків.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 1394 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz