Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Нефть, газ, энергетика » 2018 » Ноябрь » 25 » Клієнти «Параллелі» та експерти позитивно оцінили нове вітчизняне паливо

Размещение новостей компаний

Клієнти «Параллелі» та експерти позитивно оцінили нове вітчизняне паливо

Распечатать: Клієнти «Параллелі» та експерти позитивно оцінили нове вітчизняне паливо | Комментировать: Клієнти «Параллелі» та експерти позитивно оцінили нове вітчизняне паливо
Бензин А-92 євро, продажі якого нещодавно стартували в мережі АЗК «Параллель» і її партнерів, отримав позитивні відгуки клієнтів компанії. Позитивно оцінили нове паливо й експерти, які провели власне незалежне дослідження бензину А-92 євро.

Вітчизняний бензин А-92 євро, що реалізує «Параллель», повністю відповідає стандарту євро-5 та ДСТУ 7687-2015 «Бензини автомобільні ЄВРО». За своїми технічними, експлуатаційними та екологічними характеристиками цей бензин не поступається закордонним аналогам. Вітчизняне паливо досить швидко стало популярним у клієнтів «Параллелі». Про це свідчать дані опитування, нещодавно проведеного компанією.

«Клієнтом «Параллелі» є давно, і мене завжди влаштовувала якість вашого палива. Але ціни на бензин нині «кусаються», а на газ переходити поки не планую. Вирішив спробувати нове паливо, яке нещодавно з'явилося на ваших заправках в нашому місті. Спочатку з побоюванням заправився А92 євро, але вже через тиждень зрозумів, що буду «годувати свою ластівку» тільки українським паливом, та ще за такою приємною ціною», - розповів в ході опитування Олексій з Сєвєродонецька Луганської області.

«Відмінний бензин цей 92-й євро! Боявся, що буде «бодяга», витрата по місту збільшиться або двигун буде шуміти, але ні - все нормально, мій «Ланос» добре себе «відчуває». І, головне, ціна прийнятна », - так відреагував на нове паливо Володимир із Запоріжжя.

«Перш ніж спробувати щось нове, спочатку завжди детально все вивчаю: читаю офіційні джерела, дивлюся, що пишуть на форумах, слухаю друзів. Так було і з новим вітчизняним бензином А-92 євро. Почув-побачив позитивні відгуки, дізнався, що це паливо продається на АЗК «Параллелі». Тільки тоді зважився заправитися. Хороший бензин, кондиційний. Заправляти тепер тільки цим бензином», - висловив свою думку Іван з Маріуполя.

«Моя робота - автомобільні перевезення. З урахуванням цін на бензин, звичайно, довелося економити. Став заправлятися на АЗС, де 92-й дешевше, і начебто імпортний ресурс. Але якість палива залишала бажати кращого. Уже почав підраховувати збитки, якщо повернуся до більш дорогого бензину. Але тут побачив, що на «Параллелі» стали продавати український бензин і, як показала практика, це якісний продукт. І ціна мене цілком влаштовує », - поділився своїми враженнями Олександр з Мелітополя.

Експерти Інституту споживчих експертиз (Київ) також підтвердили думку автомобілістів, провівши власний аналіз палива. Вивченню піддали зразки бензину А-92 євро, який реалізується в Україні багатьма паливними операторами і користується популярністю в автомобілістів через свою більш низьку ціну. В рамках дослідження, проведеного по моторному методу, були проаналізовані такі показники, як октанове число, хімічний склад палива, вміст сірки і етанолу.

«Дослідження показали, що все більше продавців продають неякісне паливо, але радує той факт, що є мережі, які не економлять, купують якісний ресурс українського виробництва, адже репутація на конкурентному ринку коштує дуже дорого», - зазначив Юрій Чорнобривець, директор Інституту споживчих експертиз.
Для дослідження також були відібрані проби бензину А-92 євро, що реалізує «Параллель», і, відповідно за даними перевірки, вітчизняне паливо повністю відповідає нормативам стандарту Евро5 (табл).

«Клієнт завжди своїми грошима голосує «за» або «проти» якості товару. Вітчизняне паливо, в якості експерименту, ми запустили в продаж в середині минулого року тільки на третині наших заправок. Протягом року уважно вивчали зворотний зв'язок від наших клієнтів. І тільки три місяці тому ввели даний вид палива на всіх АЗК нашої мережі та АЗК партнерів. На сьогодні ми відзначаємо, що продажі бензину А-92 євро у нас виросли в 4 рази, а загальна реалізація бензинів 92-ї марки збільшилася на 25% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року», - зазначила Наталія Нікешина, директор департаменту маркетингу компанії «Параллель».
___________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 81 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz