Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Август » 18 » Клієнти ще шістьох українських банків можуть скористатися перевагами безконтактних платежів з Visa та Garmin Pay™

Размещение новостей компаний

Клієнти ще шістьох українських банків можуть скористатися перевагами безконтактних платежів з Visa та Garmin Pay™

Распечатать: Клієнти ще шістьох українських банків можуть скористатися перевагами безконтактних платежів з Visa та Garmin Pay™ | Комментировать: Клієнти ще шістьох українських банків можуть скористатися перевагами безконтактних платежів з Visa та Garmin Pay™
Компанія Visa повідомила, що сервіс Garmin Pay від сьогодні стає доступним для держателів карток Visa, емітованих банками «ОТП Банк», «Укрексімбанк», «Ощадбанк», «Банк Південний», «Альфа-Банк Україна», «Перший Український Міжнародний Банк» (ПУМБ).

Користувачі можуть використовувати розумні годинники Garmin серій fēnix 5 Plus, vívoactive 3 та Forerunner 645 для здійснення безконтактних платежів, не обтяжуючи себе готівкою. Ці пристрої будуть особливо корисними людям, що займаються спортом і не хочуть брати на тренування занадто багато речей.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 112 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz