Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2017 » Июль » 17 » Книжкова виставка до Дня Знань «Читай.UA», 31.08. - 3.09, Український Дім

Размещение новостей компаний

Книжкова виставка до Дня Знань «Читай.UA», 31.08. - 3.09, Український Дім

Распечатать: Книжкова виставка до Дня Знань «Читай.UA», 31.08. - 3.09, Український Дім | Комментировать: Книжкова виставка до Дня Знань «Читай.UA», 31.08. - 3.09, Український Дім
31 серпня - 3 вересня запрошуємо Вас прийняти участь в книжковій виставці до Дня Знань «Читай.UA», яка відбудеться в Українському Домі, за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

Виставка проводиться згідно Указу Президента України № 47/2017 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про Доктрину інформаційної безпеки України».

На виставці буде широко представлено літературу на будь-які смаки та уподобання – дитячу, учбову, художню, наукову, довідкову, історичну, краєзнавчу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну літературу.

У програмі виставки заплановано багато цікавих заходів та зустрічей, зокрема:

- громадський діяч, підприємець, викладач бізнес-шкіл kmbs та LvBS Валерій Пекар проведе вечір української ділової літератури. Підбірка 10 бестселерів по бізнесу та соціально-економічних питаннях

- ветеран АТО, офіцер спецназу Максим Музика з прем’єрною презентацією романа «Позивний»

- політичний експерт, історик, журналіст Євген Магда з презентацією нової книги «Гібридна агресія Росії: уроки для Європи», та багато інших.На урочистому відкритті виставки відбудеться вручення дипломів лауреатам премії Кабінету Міністрів України ім. Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва 2016 року.Любителям солодощів пропонуємо відвідати «Фестиваль морозива» - свято, на якому буде по-особливому цікава программа для дітей: атракціони, змагання, аквагрим, татуювання та боді-арт, інтерактивний ігровий майданчик. А також: майстер класи з рукоділля, виготовлення швидкого домашнього морозива та його дегустація, ляльковий театр, фото-зони та багато-багато інших цікавих подій.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у книжковій виставці!

Від видавництв та авторів чекаємо цікавих автограф-сесій та презентацій нових видань!

На Ваш запит надамо більш детальну інформацію.

Умови участі та заявку друкуйте з офіційного сайту виставки www.bookexpo.in.ua

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 471 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz