Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Оборудование » 2017 » Декабрь » 23 » Компанія АББ допомагає залізниці Торонто скоротити викиди до нуля

Размещение новостей компаний

Компанія АББ допомагає залізниці Торонто скоротити викиди до нуля

Распечатать: Компанія АББ допомагає залізниці Торонто скоротити викиди до нуля | Комментировать: Компанія АББ допомагає залізниці Торонто скоротити викиди до нуля
Компанія АББ забезпечить надійним енергопостачанням нову лінію наземного метро – найбільшу програму транспортної інфраструктури в історії Канади

Зображення люб’язно надано Metrolinx

Компанія АББ поставить ключові компоненти для розподілу електроенергії для проекту Eglinton Crosstown, нової транспортної лінії наземного метро в Торонто, Канада, щоб забезпечити безпечну та надійну роботу з майже нульовими викидами. Цей проект є частиною інвестицій 8,4 млрд. дол. США уряду Онтаріо у розширення громадського транспорту між Великим Торонто та районом м. Гамільтон.

На перевезення людей та вантажів припадає приблизно чверті світового енергоспоживання. Автомобілі, поїзди, літаки, що використовують викопне паливо, генерують відповідну долю забруднення повітря у світі, включаючи парникові гази, які сприяють глобальному потеплінню, а також окис вуглецю та інші небезпечні для здоров’я людини речовини.

Для району, де спостерігається зростання урбанізації та кількості населення, розширення збільшить довжину швидкісних пасажирських перевезень втричі, внаслідок чого 81% будинків пасажирів будуть в межах 2 км від лінії наземного метро, а викиди парникових газів від пасажирських перевезень скоротяться на 29% на особу. Запущений транспортним агентством Онтаріо Metrolinx, цей проект значно скоротить викиди у майбутньому, оскільки, за прогнозами, до 2041 року кількість населення сягне 9,6 млн.

Компанія АББ поставить систему розподілу та тягову електромережу середньої напруги, включаючи комплексні розподільчі пристрої з елегазовою ізоляцією (GIS) та підстанції. Інноваційна технологія комплексних розподільчих пристроїв з елегазовою ізоляцією від АББ зменшує необхідну для обладнання площу майже на 40% і пропонує рішення, яке практично не вимагає обслуговування. Будівництво лінії Eglinton Crosstown вже почалося, а її робота почнеться у 2021 році.

«Наша визнана енергоефективна технологія забезпечить надійним енергопостачанням одну з найважливіших систем міського транспорту у Північній Америці, що відображає нашу відданість інноваціям та якості, – зазначив Тарак Мехта, керівник бізнес-напряму «Обладнання для електрифікації» компанії АББ. – Наша компанія прагне формувати та прискорювати трансформації у транспорті».

Для реалізації проекту Eglinton Crosstown АББ працюватиме у партнерстві з Crosslinx Transit Solutions Constructors (CTSC), консорціумом, що складається з компаній SNC-Lavalin, ACS-Dragados, EllisDon та Aecon.
«Ми дуже раді, що нашим партнером по цьому проекту є АББ, що допомагає нам забезпечити довгостроковий екологічний транспорт для кращих перевезень в районі Великого Торонто», – зазначив Ерік Мамм, директор по транспортним системам компанії CTSC.

«Забезпечення енергопостачання для сучасної екологічної системи громадського транспорту відповідає нашій концепції забезпечення електроенергією інноваційної екосистеми Канади, – зазначила Наталі Пілон, президент компанії АББ в Канаді. – Ми маємо потужну історію інноваційних технологій у цій галузі і раді співпрацювати з компанією CTSC у цьому передовому проекті».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Компанія АББ допомагає залізниці Торонто скоротити викиди до нуля
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 255 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz