Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Оборудование » 2017 » Ноябрь » 12 » Компанія АББ отримала замовлення на зміцнення електромережі Великої Британії

Размещение новостей компаний

Компанія АББ отримала замовлення на зміцнення електромережі Великої Британії

Распечатать: Компанія АББ отримала замовлення на зміцнення електромережі Великої Британії | Комментировать: Компанія АББ отримала замовлення на зміцнення електромережі Великої Британії
Нова внутрішня підстанція високої напруги в Шертоні передаватиме електроенергію з електростанції Hinkley Point C в національну енергосистему

Компанія АББ отримала контракт вартістю 60 млн. дол. США від провідної енергетичної компанії Великої Британії National Grid, щоб збудувати нову підстанцію високої напруги в Шертоні для інтеграції електроенергії, виробленої на новій атомній електростанції Hinkley Point C в графстві Сомерсет, в південно-західній Англії та передачі її в електромережу. Замовлення було зроблено в третьому кварталі 2017 р.

Електростанція Hinkley Point C вироблятиме 3,2 гігават електроенергії – цієї електроенергії з низькими викидами вуглецю достатньо для близько 6 млн. домогосподарств Великої Британії – що робить її одним з найбільших джерел генерації електроенергії, підключених до енергосистеми National Grid. Підстанція у Шертоні, розташована на південний схід від основного об’єкту Hinkley, є життєво-важливою складовою програми компанії National Grid щодо зміцнення та модернізації мережі, щоб інтегрувати додаткову електроенергію та забезпечити безпеку постачання.

Компанія АББ спроектує та встановить нову підстанцію потужністю 400 кВ в Шертоні, що забезпечить двоконтурне з’єднання з існуючими підстанціями в Тонтоні та Мелкшемі. Вона буде оснащена комплексним розподільчим обладнанням з елегазовою ізоляцією (GIS) від АББ, що дозволить встановити підстанцію у приміщенні, в межах компактної будівлі, щоб оптимально використати обмежений простір. Збірні шини з елегазовою ізоляцією з’єднають розподільчий пристрій з повітряними та кабельними лініями електропередачі. Проект також передбачає встановлення передових систем цифрового управління, захисту та телекомунікацій на основі платформи AbilityTM від АББ.

«Цей проект є ілюстрацією здатності АББ розробити довершену конструкцію та створити рішення для критично важливих комплексних проектів підстанцій, – зазначив Клаудіо Факін, керівник бізнес-напряму «Енергетичні мережі» компанії АББ. – Ми поєднаємо передові системи захисту, управління та комунікацій з нашою технологією комплексних розподільчих пристроїв з елегазовою ізоляцією (GIS), щоб забезпечити цінність для клієнтів та зміцнити нашу позицію як найкращого партнера для забезпечення більш потужної, інтелектуальної та екологічно чистої електромережі».

Сью Адам, голова відділу Розвитку основної інфраструктури компанії National Grid, зазначила: «Це важливий проект для компанії National Grid. Підключення цього нового джерела електроенергії з низьким рівнем викидів вуглецю до нашої мережі допоможе задовольнити зростаючий попит країни в екологічно системній електроенергії. Ми дуже раді віддати цей контракт на будівництво нової підстанції компанії АББ, що буде життєво важливою ланкою між новою електростанцією Hinkley Point C та електричною мережею».

Компактна конструкція для застосування у приміщенні технології комплексних розподільчих пристроїв з елегазовою ізоляцією (GIS) від АББ дозволяє зекономити до 70% простору у порівнянні до традиційних розподільчих пристроїв з повітряною ізоляцією (AIS). Ця компактність також дозволяє розширення та модернізацію в умовах обмеженого простору, що було б неможливо з технологією AIS. Крім того, технологія GIS забезпечує підвищення надійності та доступності постачання, і при цьому зниження вимог до технічного обслуговування.

Компанія АББ є провідним в світі постачальником підстанцій з рівнем напруги до 1 200 кВ. Ці підстанції дозволяють ефективну та надійну передачу та розподіл електроенергії з мінімальним впливом на довкілля для енергетичних компаній, промисловості та комерційних споживачів, а також для таких галузей, як залізниці, міський транспорт та генерація електроенергії з відновлюваних джерел.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 293 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz