Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Оборудование » 2018 » Октябрь » 19 » Компанія АББ отримала замовлення вартістю 20 млн. дол. США на інноваційні трансформатори для морських вітрових систем

Размещение новостей компаний

Компанія АББ отримала замовлення вартістю 20 млн. дол. США на інноваційні трансформатори для морських вітрових систем

Распечатать: Компанія АББ отримала замовлення вартістю 20 млн. дол. США на інноваційні трансформатори для морських вітрових систем | Комментировать: Компанія АББ отримала замовлення вартістю 20 млн. дол. США на інноваційні трансформатори для морських вітрових систем
Високопродуктивні трансформатори WindSTAR для найпотужніших в світі комерційних морських вітрових турбін забезпечать реалізацію другого етапу вітрової електростанції Borssele у Північному морі

АББ отримала замовлення на понад 20 млн. дол. США від компанії MHI Vestas Offshore Wind на постачання надійних енергоефективних та компактних трансформаторів WindSTAR, розроблених для встановлення на вітрових турбінах.
Borssele III та IV складають другий етап вітрової електростанції Borssele. Цей етап представляє проект вітрової системи у Північному морі на 731 мегават (МВт), яка розташована у 22 км від узбережжя Нідерландів. Вона зможе генерувати достатньо екологічно чистої електроенергії, щоб забезпечити понад 800 000 домогосподарств.

Компанія АББ поставить свій інноваційний силовий трансформатор WindSTAR, розроблений спеціально для розміщення у башті вітрової турбіни. Цей трансформатор дозволяє новому поколінню потужних морських вітрових турбін працювати на найвищій напрузі в світі у 66 кіловольт (кВ), що значно знижує втрати та підвищує ефективність. Це також надає переваги терміну експлуатації та оптимізації витрат.

«Ці інноваційні трансформатори створюють умови для інтеграції вітрової електроенергії, що генерується у відкритому морі, постачання екологічно чистої електроенергії споживачам та зміцнення нашої позиції як найкращого партнера для створення більш потужних, інтелектуальних та екологічно чистих електромереж, – зазначив Маркус Хаймбах, керуючий директор бізнес-юніту АББ «Трансформатори», що є частиною бізнес напряму компанії «Енергетичні мережі». – АББ є лідером в галузі вітрової енергетики, що постачає складові для виробників турбін та забезпечує підключення вітрових систем до електромереж».

В той час як розмір морських турбін збільшується (сягаючи 9,5 МВт у цьому проекті, що є рекордним в світі рівнем потужності для комерційної морської електростанції), трансформатори мають залишатися компактними та легкими, та обіймати мінімальний простір, відповідаючи при цьому особливим потребам застосування, механічним структурним обмеженням та витратам.

Компанія АББ була першовідкривачем у впровадженні трансформаторних технологій у 1890-х роках і з того часу була на передовому краї рекордних інновацій, включаючи перетворювальний трансформатор високої напруги HVDC (постійного струму високої напруги) та трансформатор AC (змінного струму) на 1,1 та 1,2 млн. вольт відповідно. Як найбільший в світі виробник трансформаторів та провайдер сервісу, компанія АББ має безпрецедентний світовий парк встановленого обладнання та величезне портфоліо силових, розподільчих трансформаторів та трансформаторів особливого застосування.
__________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 99 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz