Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Оборудование » 2018 » Ноябрь » 27 » Компанія АББ отримала замовлення вартістю 40 млн. дол. США на екологічно чисту підстанцію в Німеччині

Размещение новостей компаний

Компанія АББ отримала замовлення вартістю 40 млн. дол. США на екологічно чисту підстанцію в Німеччині

Распечатать: Компанія АББ отримала замовлення вартістю 40 млн. дол. США на екологічно чисту підстанцію в Німеччині | Комментировать: Компанія АББ отримала замовлення вартістю 40 млн. дол. США на екологічно чисту підстанцію в Німеччині
Модернізація електричної підстанції з інноваційними розподільчими пристроями з елегазовою ізоляцією допомагає компанії TransnetBW знижувати негативний вплив на довкілля

Компанія АББ отримала замовлення вартістю близько 40 млн. дол. США від німецького оператора мережі електропередачі TransnetBW на модернізацію підстанції високої напруги в місті Обермоовайлер у федеральній землі Німеччини Баден-Вюртемберг. Інтегральною частиною модернізації стане встановлення компанією АББ першого в світі комплектного розподільчого пристрою з елегазовою ізоляцією (КРПЕ) на 380 кіловольт (кВ), де використовується екологічно чиста газова суміш, яка є альтернативою галузевого стандарту SF6.

Підстанції забезпечують ефективну та надійну передачу та розподіл електроенергії. На підстанції розподільче обладнання управляє та захищає мережу від відключень та забезпечує надійне постачання електроенергії.

Комплектний розподільчий пристрій з елегазовою ізоляцією на 380 кВ від АББ, встановлений на підстанції Weier компанії TransnetBW у Німеччині

Завдяки своїм унікальним фізичним властивостям, газ SF6 широко використовувався в електричній галузі протягом десятиліть. Проте, він є парниковим газом, отже АББ працювала над альтернативними рішеннями. У 2015 році АББ успішно здала в експлуатацію підстанцію, що використовує розподільчу технологію AirPlus™ на підстанції КРПЕ потужністю 170 кВ у Цюріху на основі альтернативної газової суміші.

Нова підстанція КРПЕ в Обермоовайлері на 380 кВ є подальшою віхою, що позиціонує АББ на передовому краї екологічно чистих інновацій. Вона підтримує стратегію Німеччини щодо зниження викидів парникових газів на 40% до 2020 року та до 95% до 2050 року.

«АББ вже понад 30 років співробітничає з компанією TransnetBW у галузі технологій, і ми розпочали ще одну інноваційну віху, – зазначив Клаудіо Факін, керівник бізнес-напряму «Енергетичні мережі» компанії АББ. – Екологічно чисте рішення комплектних розподільчих пристроїв з елегазовою ізоляцією від АББ знизить вплив на довкілля, в той же час зміцнюючи мережу електропередачі».

«Цим проектом ми з задоволенням прокладаємо шлях для технічних інновацій, що можуть зробити вагомий внесок у захист клімату», – зазначив доктор Вернер Гетс, керуючий директор компанії TransnetBW.

У 2018 році АББ відзначає 50-ту річницю свого впровадження технології комплектних розподільчих пристроїв з елегазовою ізоляцією. Компактна конструкція КРПЕ дозволяє економити до 70% простору у порівнянні з підстанціями з розподільчими пристроями з повітряною ізоляцією. Як лідер на ринку з технологій КРПЕ високої напруги, компанія АББ пропонує обладнання з діапазоном потужності від 72,5 кВ до 1200 кВ та має базу встановленого обладнання більше 30 000 пристроїв. Серед новітніх пропозицій АББ – екологічно чисті та цифрові можливості.
_____________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Компанія АББ отримала замовлення вартістю 40 млн. дол. США на екологічно чисту підстанцію в Німеччині
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 88 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz