Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Оборудование » 2017 » Октябрь » 17 » Компанія АББ поставила рішення для сонячної енергетики в пустелю Атакама

Размещение новостей компаний

Компанія АББ поставила рішення для сонячної енергетики в пустелю Атакама

Распечатать: Компанія АББ поставила рішення для сонячної енергетики в пустелю Атакама | Комментировать: Компанія АББ поставила рішення для сонячної енергетики в пустелю Атакама
Компанія АББ, провідний постачальник технологій, стала партнером незалежного виробника електроенергії, іспанської компанії ACCIONA, щоб поставити цілісне інверторне рішення для сонячної електростанції El Romero на 246 МВт фотоелектричної потужності в чилійську пустелю

Сонячна електростанція розташована у суворих умовах пустелі Атакама в Чилі, в 645 км на північ від столиці країни, Сантьяго. Одне з найсухіших місць на планеті, Атакама простягається на 1 000 км, а її екстремальні температури сягають від 40°C вдень до -5°C і нижче – вночі.

Провідний іспанський незалежний виробник електроенергії, компанія ACCIONA, обрав АББ, щоб поставити цілісне інверторне рішення «все в одному», яке забезпечує екологічно чистою електроенергією дата-центр для провідного в світі технологічного гіганта.

Після більше ніж 25 років інвестицій та досліджень, рішення АББ розроблені так, щоб забезпечувати енергоефективну генерацію сонячної електроенергії та витримувати екстремальні погодні умови. Проект El Romero включає встановлення 60 інверторних станцій PVS800-IS від АББ, потужністю 3,6 МВт кожна.

Забезпечуючи високу ефективність перетворення з низьким рівнем власного споживання енергії, інверторна станція PVS800-IS є рішенням «вмикай і працюй», розробленим для багатомегаватних фотоелектричних електростанцій. Для забезпечення легкого та швидкого підключення до трансформаторної підстанції середньої напруги, кожна інверторна станція, має два або три центральних інвертора PVS800, а також вбудовані системи допоміжного живлення, моніторингу та фільтрації повітря.

Цілісне рішення «все в одному» також включає 60 екологічно чистих сухих трансформаторів потужністю 3,6 МВА, які призначені для забезпечення найвищої продуктивності протягом всього терміну експлуатації електростанції, компактний розподільчий пристрій SafePlus CCV від АББ з ізоляційним газом SF6 та контролер Power Plant Controller від АББ для управління та моніторингу сонячної електростанції. Постачання обладнання підтримується комплексною сервісною пропозицією, яка включає навчання, введення в експлуатацію та підтримку на місці для майбутнього електростанції.

Здатність забезпечувати безперервне енергопостачання для дата-центру від електростанції, розташованої в пустелі, була критично важливою для установки. Система безперебійного енергопостачання від АББ забезпечує захист від всіх відключень електроенергії, регуляцію напруги, корекцію коефіцієнта потужності та коливань.

Сонячна електростанція El Romero, яка займає 280 гектарів, наразі є найбільшою фотоелектричною електростанцією такого типу в Латинській Америці. При піковій потужності 246 МВт, ця електростанція генерує 493 ГВт-год екологічно чистої енергії на рік, що дорівнює потребам в електроенергії 240 000 осель. Зберігаючи 473 000 метричних тон CO2 на рік від вугільних електростанцій, цей проект є флагманським прикладом для впровадження екологічно чистої енергетики у світовому масштабі.

Коментуючи цю установку, Директор з маркетингу обладнання для сонячних установок компанії АББ в Іспанії, Альфредо Д’єз-Хохляйтнер, зазначив: «Сонячна електростанція El Romero стала справжнім досягненням проектування в складних умовах, що продемонструвала АББ у тісному співробітництві з компанією ACCIONA при встановленні рішень для сонячних установок, які забезпечують 100% екологічно чистої електроенергії для дата-центру. Ми пишаємося нашими постійними інвестиціями в енергоефективні технології сонячних установок, які можуть працювати в найскладніших умовах, разом з нашою здатністю працювати у тісному співробітництві з нашими партнерами над розробкою індивідуальних рішень, що створило виняткову сонячну електростанцію для майбутнього».

Хосе Ігнасіо Ескобар, генеральний директор компанії ACCIONA Energia в Чилі, додав: «Проекти з відновлюваної енергетики, такі амбіційні як сонячна електростанція El Romero, роблять важливий внесок в те, щоб екологічно чиста електроенергія могла посісти місце, на яке вона заслуговує в моделі системної енергетики для Чилі та для решти світу».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Компанія АББ поставила рішення для сонячної енергетики в пустелю Атакама
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 320 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz