Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Оборудование » 2018 » Декабрь » 20 » Компанія АББ відкрила передовий інноваційний виробничий центр у Сямині

Размещение новостей компаний

Компанія АББ відкрила передовий інноваційний виробничий центр у Сямині

Распечатать: Компанія АББ відкрила передовий інноваційний виробничий центр у Сямині | Комментировать: Компанія АББ відкрила передовий інноваційний виробничий центр у Сямині
Новий центр інтегрує всю діяльність АББ у приморському місті на південному сході, щоб створити новітній кампус, який спеціалізується на передових технологіях

Лідер з передових технологій, компанія АББ, відкрила новий хаб у Сямині в індустріальному парку Torch Hi-Tech. Новий центр інтегрує повний ланцюг створення вартості діяльності АББ, включаючи дослідження та розробки, інжиніринг, виробництво, продажі та сервіс, а також управління ланцюгами постачання та корпоративними функціями. Побудований та обладнаний з використанням новітніх екологічно чистих матеріалів та систем, включаючи станції швидкої зарядки для електромобілів з рекордними показниками, цей об’єкт встановлює нові стандарти екологічної системності.

«Хаб у Сямині – це найбільший та один з найсучасніших виробничих центрів компанії АББ, і він демонструє потенціал IV Промислової революції в наших власних приміщеннях. Він створений, щоб надавати новітні рішення та сервіси нашим клієнтам в Китаї, а також підприємствам, які працюють у китайському проекті «Один пояс і один шлях», – зазначив виконавчий директор компанії АББ Ульріх Шпісхофер. – Об’єднавши всю нашу діяльність в одному центральному хабі, ми матимемо ідеальну позицію, щоб підтримувати китайську програму реформ, допомагаючи Сяминю та навколишньому регіону посісти провідні позиції в інноваційних галузях».

Хаб у Сямині фокусуватиметься головним чином на розробці та виробництві обладнання та рішень для бізнес-напрямів АББ «Обладнання для електрифікації»,та «Електричні мережі». Тут розташований один з найбільших науково-дослідних центрів АББ для електричних систем низької напруги, а також випробувальна лабораторія надвисокої напруги на 1200 кВ, що є найвищим рівнем напруги в Китаї. Також тут знаходиться перший цифровий підключений центр дистанційного обслуговування в Китаї. З моменту запуску провідної цифрової пропозицій ABB Ability™ минулого року цифровий бізнес компанії у Китаї зріс у двічі.

В церемонії інавгурації Сяминьського хабу взяли участь Пей Цзиньцзя, Секретар комуністичної партії Китаю у міському комітеті Сяминю та інші представники уряду, клієнти АББ з енергетичних компаній, промисловості, транспорту та інфраструктури та інших галузей, а також керівники компанії АББ та її місцевий менеджмент. Визнаючи центральну роль Сяминю в роботі АББ в Китаї, компанія провела великий захід для клієнтів у Міжнародному конференційному та виставковому центрі Сяминю. Цей захід під назвою ABB Customer World зібрав понад 6000 відвідувачів та представив бізнес-напрями АББ «Електричні мережі», «Обладнання для електрифікації», «Промислова автоматизація», та «Робототехніка та електропривод».

«Сяминь багато років був одною з найважливіших промислових баз АББ як в Китаї, так і в світі, – зазначив Чуньюань Гу президент компанії АББ в країнах Азії, Близького Сходу та Африки (АМЕА). – В цьому місті 26 років тому відкрилося наше перше спільне підприємство, і воно відігравало вирішальну роль у розвитку АББ в Китаї, де наразі працюють 18000 співробітників у понад 140 містах, включаючи понад 2000 фахівців в галузі досліджень та розробок».
Новий хаб – це одна з багатьох великих нових інвестицій, що АББ наразі робить в Китаї. У жовтні компанія оголосила про інвестиції у 150 млн. дол. США у нову робототехнічну «фабрику майбутнього» у Шанхаї. У травні компанія відкрила новий робототехнічний центр (Robotics Application Center ) у Чунціні, четвертий такий об’єкт компанії в Китаї.

А у грудні 2017 року, АББ відкрила новий Центр енергетичних технологій в Шеньчжені, де здійснюються дослідження та розробки для рішень сонячної енергетики та зарядки електромобілів для використання по всьому світу. З 1992 року АББ інвестувала в Китай понад 2,4 млрд. дол. США.
__________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Компанія АББ відкрила передовий інноваційний виробничий центр у Сямині
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 97 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz