Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Май » 27 » Компанія EY в Україні надала консультаційні послуги Farm Invest Corporation щодо продажу агробізнесу

Размещение новостей компаний

Компанія EY в Україні надала консультаційні послуги Farm Invest Corporation щодо продажу агробізнесу

Распечатать: Компанія EY в Україні надала консультаційні послуги Farm Invest Corporation щодо продажу агробізнесу | Комментировать: Компанія EY в Україні надала консультаційні послуги Farm Invest Corporation щодо продажу агробізнесу
Компанія EY в Україні виступила як ексклюзивний фінансовий та юридичний консультант Farm Invest Corporation щодо продажу рослинницького бізнесу в Україні.

Фахівці компанії EY в Україні були залучені для надання послуг у зв’язку з продажем 100% акцій Shpola-Agro Industry – рослинницького бізнесу зі всією інфраструктурою та технікою в Черкаській області. Послуги з супроводу угоди включали пошук потенційного покупця з найбільш конкурентоспроможною пропозицією, проведення передпродажної юридичної реструктуризації активів, консультації зі структурування угоди, підготовку документації з транзакції, супровід під час проведення переговорів та підписання договору.

Компенсація у розмірі 15,9 млн доларів була виплачена за 100% частку агробізнесу з земельним банком 8500 га орендованих угідь. Покупцем виступив великий український агрохолдинг Лебединський насіннєвий завод (сільськогосподарське ТОВ «ЛНЗ-АГРО»).

Ця угода підтвердила зацікавленість провідних компаній у розширенні та зміцненні своїх позицій у найбільш динамічній та інвестиційно привабливій – з часів кризи 2008 року – сільськогосподарській галузі України.

Пан Фредерік Шавіньї, інтереси якого компанія EY представляла в угоді, зазначив: «Я вирішив звернутися до компанії EY, тому що для мене важливо, щоб угоду супроводжували найкращі професіонали на ринку в цій галузі. Продаж бізнесу – це завжди складний процес, тим паче в Україні. Фахівці EY в особі Миколи Короля, Богдана Мальнєва та Андрія Приймака продемонстрували високий рівень професійних знань та навичок. Крім того, вся команда EY постійно була зі мною на зв’язку. Вони надали якісний супровід та професійну підтримку, тому процес продажу відбувся дуже оперативно. Я продав лише частину свого бізнесу, а тепер планую зосередити зусилля на міжнародному розвитку насіннєвого бізнесу ASPRIA Seeds (Research, Development and Marketing). Для отримання консультаційних послуг я знову звернувся до компанії EY».

Керівником команди консультантів EY в Україні виступив Микола Король, асоційований директор, відділ консультаційних послуг із супроводу угод. Юристи компанії EY супроводжували угоду під керівництвом старшого юриста Богдана Мальнєва та партнера компанії EY, керівника юридичної практики Альберта Сича; значну підтримку під час проекту також надавав старший юрист Андрій Приймак.

«Ця знакова угода в аграрній галузі України є черговим підтвердженням провідної позиції компанії EY як професійного консультанта у сфері злиття та поглинання в Україні. Це вже третя успішно завершена нами угода з продажу аграрних активів в Україні за останні 10 місяців – після продажу компанії «Агро-Інвест Україна» (частина сербської MK Group) одній із дочірніх компаній Kernel за 43,3 млн доларів США в липні минулого року та продажу «Оболонь-Агро» компанії «Агрохолдинг 2012», яка належить власникам мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр», за 20 млн доларів США в січні цього року. За минулі декілька років попри економічну кризу наша команда M&A успішно супроводжувала 10 угод у різних секторах економіки України, а наша юридична практика надала підтримку під час укладання 20 угод», – прокоментував Микола Король, асоційований директор, відділ консультаційних послуг із супроводу угод компанії EY в Україні.

«Наші клієнти наголошують на безсумнівній перевазі залучення EY для комплексного консультування з супроводу угод M&A і надання юридичної підтримки, отримуючи при цьому переваги завдяки інтегрованому підходу та ефективній співпраці між командами», – додав Богдан Мальнєв, старший юрист, юридична практика компанії EY в Україні.
––

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 79 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz