Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2017 » Июль » 19 » Компанія EY в Україні надала консультаційні послуги MK Group щодо угоди з продажу агробізнесу

Размещение новостей компаний

Компанія EY в Україні надала консультаційні послуги MK Group щодо угоди з продажу агробізнесу

Распечатать: Компанія EY в Україні надала консультаційні послуги MK Group щодо угоди з продажу агробізнесу | Комментировать: Компанія EY в Україні надала консультаційні послуги MK Group щодо угоди з продажу агробізнесу
Компанія EY в Україні виступила ексклюзивним фінансовим та юридичним радником MK Group щодо продажу сільськогосподарських активів в Україні. MK Group – великий міжнародний диверсифікований холдинг із річним оборотом у 1 млрд євро, що володіє активами у сільськогосподарській і банківській сфері та готельному бізнесі у Центральній Європі.

Фахівці компанії EY були залучені для надання послуг під час процесу придбання 100% акцій сільськогосподарського бізнесу MK Group в Україні однією з дочірніх компаній Kernel. Послуги щодо супроводу угоди включали: пошук потенційного покупця з найбільш конкурентоспроможною пропозицією, проведення передпродажної юридичної реструктуризації активів, консультації щодо структурування угоди, підготовку документації щодо транзакції, супровід під час переговорів і підписання угоди.

Згідно з публічно доступною інформацією компенсація загальною сумою 43,3 мільйони доларів була виплачена за 100% у частку агробізнесу, який має позитивний чистий робочий капітал більш ніж 4 млн дол. США, та під управлінням якого знаходиться 27 500 га орендованих угідь і зерносховища в Центральній Україні місткістю понад 170 000 тон.

Ця угода підтвердила зацікавленість великих компаній у розширенні та зміцненні своїх позицій у динамічній та інвестиційно привабливій – з часів кризи 2008 року – сільськогосподарській галузі України.

Керівником команди консультантів EY в Україні виступив Микола Король, асоційований директор, відділ консультаційних послуг із супроводу угод. Консультанти відділу юридичних послуг компанії EY супроводжували угоду під керівництвом старшого юриста Богдана Мальнєва та партнера компанії EY, керівника юридичної практики Альберта Сича; значну підтримку під час проекту також надавав юрист Віталій Пустовий.

«Ця знакова угода в аграрній галузі України є черговим підтвердженням провідної позиції компанії EY як професійного консультанта в сфері злиттів та поглинань в Україні. За минулі півтора роки наша команда M&A розпочала та успішно закрила 7 угод, а консультанти з юридичних питань за цей час надали підтримку по 16 угодах. Наші клієнти відзначають безсумнівну перевагу, залучаючи EY в якості єдиного консультанта з питань супроводу угод злиттів та поглинань і з питань юридичної підтримки, отримуючи при цьому вигоду від інтегрованого підходу до супроводу угод завдяки ефективній співпраці між командами», – прокоментував Микола Король, асоційований директор, відділ консультаційних послуг із супроводу угод компанії EY в Україні.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 410 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz