Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Май » 25 » Компанія EY в Україні виступила радником Sarantis у зв’язку з придбанням «Ергопак»

Размещение новостей компаний

Компанія EY в Україні виступила радником Sarantis у зв’язку з придбанням «Ергопак»

Распечатать: Компанія EY в Україні виступила радником Sarantis у зв’язку з придбанням «Ергопак» | Комментировать: Компанія EY в Україні виступила радником Sarantis у зв’язку з придбанням «Ергопак»
Компанія EY в Україні виступила радником групи Sarantis у зв’язку з придбанням 90% акцій групи «Ергопак» у Horizon Capital та засновників бізнесу.

Багатопрофільна команда фахівців EY в Україні провела юридичну, податкову та фінансову перевірку (due diligence) об'єкта придбання. Компанія EY також виступила в якості юридичного радника покупця, брала участь у підготовці транзакційної документації та у переговорах, надала консультацію щодо податкових аспектів транзакції, а також юридичну підтримку в процесі її закриття. Окрім того, компанія EY надала підтримку клієнтові у зв’язку з одержанням необхідних дозволів від антимонопольних органів.

Sarantis є однією з провідних європейських компаній у сфері продовольчих товарів зі штаб-квартирою в Афінах, Греція, акції якої торгуються на Афінській біржі. Вона пропонує широкий вибір парфумерії, косметики, товарів особистого та медичного догляду, господарських товарів.

«Ергопак» є одним із лідерів українського ринку господарчих товарів, зокрема поліетиленових пакетів, упаковок для продуктів харчування й засобів для миття та прибирання, обсяг продажів якого сягнув близько 29 мільйонів доларів США у 2017 році.

Horizon Capital є провідною інвестиційною компанією в Україні, яка управляє чотирма фондами прямих інвестицій (більше 40 інституціональних інвесторів) з активами понад 750 мільйонів доларів США.
За словами Sarantis, це придбання відповідає стратегічним планам групи Sarantis щодо збільшення обсягів бізнесу та є першим виходом групи на український ринок, який Sarantis вважає «новою багатообіцяючою територією».
Юридичною командою EY в Україні керував старший юрист Богдан Мальнєв під наглядом Альберта Сича, партнера та керівника юридичної практики EY в Україні, та за підтримки старшого юриста Віталія Пустового, юристів Дар’ї Ткаченко та Андрія Москалюка.

Фінансову команду EY в Україні очолила Лариса Марченко, партнер, керівник напрямку консультаційних послуг із супроводу угод, за підтримки менеджера Тетяни Войтович.

Володимир Котенко, партнер, керівник практики оподаткування та юридичних послуг в Україні, та старший менеджер Сергій Аполонов здійснювали податковий супровід транзакції.

Фахівці компанії EY в Росії також надали підтримку у зв’язку з російськими аспектами транзакції.

«Ми надзвичайно раді тому, що мали змогу виступили в якості юридичного, фінансового та податкового консультанта Sarantis у цій визначній транзакції. Це одна з перших великих іноземних інвестицій в українське виробництво після останньої економічної кризи», – прокоментував Альберт Сич, партнер компанії EY в Україні.

«Ми вважаємо, що інтегрований підхід, який пропонує наша команда юристів, податкових та фінансових консультантів в кількох юрисдикціях, є оптимальним варіантом для таких комплексних транзакцій», – додав Богдан Мальнєв, старший юрист юридичної практики EY в Україні.
––

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 78 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz