Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Ноябрь » 29 » Компанія EY виступила радником компанії Rozetka в ході об'єднання з групою компаній EVO

Размещение новостей компаний

Компанія EY виступила радником компанії Rozetka в ході об'єднання з групою компаній EVO

Распечатать: Компанія EY виступила радником компанії Rozetka в ході об | Комментировать: Компанія EY виступила радником компанії Rozetka в ході об
Компанія EY в Україні виступила головним юридичним та податковим радником холдингу Temania Enterprises Ltd, що володіє групою Rozetka, у зв’язку з об’єднанням з групою компаній EVO.

У ході транзакції Rozetka викупила частку компанії Naspers в групі EVO, а частку засновників групи EVO було трансформовано в частку в об'єднаній групі Rozetka.

EY здійснила повний юридичний та податковий супровід транзакції з боку покупця, зокрема провела юридичну та податкову перевірку (due diligence), надала консультацію з питань юридичного та податкового структурування транзакції, здійснила перевірку транзакційної документації, а також забезпечила юридичну підтримку в процесі підписання і закриття транзакції. Юристи EY також надали супровід акціонерам Rozetka щодо структурування їхніх відносин з засновниками групи EVO, які внаслідок транзакції стали акціонерами Rozetka.

До проектної команди, якою керував Ігор Чуфаров, партнер відділу оподаткування та юридичних послуг, увійшли старші юристи Богдан Мальнєв та Віталій Пустовий, менеджер відділу оподаткування Дар'я Гулінська та юрист Дар'я Ткаченко. Оскільки EVO здійснює діяльність також і в країнах СНД, до проекту долучились відповідні іноземні офіси компанії EY.

«Ми раді продовжувати співпрацю з компанією Rozetka. Використовуючи наші можливості в Україні та за кордоном ми маємо змогу ефективно реалізовувати найамбітніші проекти клієнта. Наші досягнення – це насамперед досягнення наших клієнтів та партнерів», – прокоментував Ігор Чуфаров, партнер, відділ оподаткування та юридичних послуг, EY в Україні.

Ця угода дозволила EY в Україні поліпшити свої позиції на зростаючому ринку злиттів і поглинань у сфері інформаційних технологій. Нещодавно EY виступила радником Horizon Capital у зв'язку з інвестицією в IT-компанію Intellias, одну з провідних українських аутсорсингових компаній. EY в Україні наразі також працює над низкою інших M&A транзакцій в секторі IT.

Rozetka – лідер електронної комерції України в B2C сегменті. Компанія заснована в 2005 році в Києві як онлайн-магазин електроніки та побутової техніки. У наступні роки Rozetka трансформувалася в мультикатегорійний супермаркет і досягла істотних успіхів на ринку в таких сегментах як товари для дітей, товари для дому, FMCG, одяг і взуття. Rozetka входить в десятку найдорожчих брендів в Україні і має один з найвищих NPS серед рітейлерів України.

Naspers – глобальна група у сфері інтернету та розваг і один з найбільших в світі інвесторів у технологічному секторі. Компанію було засновано у 1915 році, а її штаб-квартира знаходиться в Кейптауні, ПАР. Naspers присутня у понад 120 країнах і володіє деякими з найбільших у світі платформ у сфері інтернету, відео, розваг та медіа.

EVO – українська IT-компанія, яка створила провідні українські маркетплейси і онлайн-сервіси продажу товарів і надання послуг. Група компаній EVO включає сервіси в Україні та СНД, зокрема prom.ua, satu.kz, deal.by, bigl.ua, zakupki.prom.ua, crafta.ua, kabanchik.ua, vchasno.com.ua, shafa.ua. Щомісяця на маркетплейсах EVO покупці здійснюють понад 2 млн замовлень.
___________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 87 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz