Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2017 » Декабрь » 9 » КОМПАНІЯ LG ELECTRONICS ОГОЛОШУЄ ПРО КЛЮЧОВІ ЗМІНИ У КЕРІВНИЦТВІ

Размещение новостей компаний

КОМПАНІЯ LG ELECTRONICS ОГОЛОШУЄ ПРО КЛЮЧОВІ ЗМІНИ У КЕРІВНИЦТВІ

Распечатать: КОМПАНІЯ LG ELECTRONICS ОГОЛОШУЄ ПРО КЛЮЧОВІ ЗМІНИ У КЕРІВНИЦТВІ | Комментировать: КОМПАНІЯ LG ELECTRONICS ОГОЛОШУЄ ПРО КЛЮЧОВІ ЗМІНИ У КЕРІВНИЦТВІ
На 2018 рік заплановані призначення нових керівників, формування спрощеної структури підрозділів і створення B2B-компанії

СЕУЛ, 7 грудня 2017 р. — Компанія LG Electronics (LG) анонсувала призначення на керівні посади в компанії Mobile Communications, а також призначення керівни-ків головного технічного підрозділу і підрозділу міжнародного маркетингу. Ці змі-ни відбудуться в рамках глобальної реорганізації LG з метою зміцнення позицій компанії і підвищення конкурентних переваг. Також компанія оголосила про ство-рення нової B2B-компанії, щоб розширити існуючі функції для корпоративного біз-несу в усіх підрозділах LG.

Серед ключових змін у структурі компанії:

Хванг Джонг-Хван був призначений на посаду президента і головного керівника компанії LG Mobile Communications, в той час як нинішній президент Джуно Чо очолить нову позицію в холдинговій компанії LG. Раніше пан Хванг працював го-ловним інженером в науково-дослідницькому підрозділі LG (лабораторія Multimedia R&D), а також був причетний до розробки першого смартфона компанії в 2009 році.

Доктор Парк Іл-Пюнг, голова центру програмного забезпечення LG, стане новим головним інженером компанії, а доктор Скотт Аан, який на сьогоднішній день очолює цей пост, отримає нову посаду в корпорації LG. Перед тим як доктор Парк приєднався до LG, він працював головним інженером Harman International і керів-ником лабораторії інтелектуальних обчислень при передовому технологічному ін-ституті Samsung. Парк Іл-Пюнг отримав ступінь доктора комп’ютерних наук при Колумбійському університеті і має ряд патентів в галузі інформаційних техноло-гій.

Хан Чанг-Хі, який раніше обіймав посаду віце-президента маркетингових комуні-кацій підрозділу побутової техніки, буде очолювати підрозділ міжнародних марке-тингових комунікацій LG. Брайан На, який керував маркетинговим департаментом компанії протягом останніх 2 років, призначений на посаду президента LG в Західній Європі.

Щоб розширити присутність в комерційному секторі, LG створює B2B-компанію для управління всіма аспектами продажів В2В-продуктів, включаючи рішення в галузі електроенергетики, інформаційні панелі і вертикальні рішення. Квон Сун-Хванг, колишній голова підрозділу бізнес-рішень LG і голова LG в Індії, призначе-ний президентом новоутвореної B2B-компанії.

Також буде заснований центр розвитку підприємств для ініціювання корпоратив-них кампаній, що пов’язані зі штучним інтелектом, рішеннями для «Інтернету ре-чей» і комунікацією між пристроями.

Всі накази про призначення вступають в силу з 1 грудня 2017 року, а вступ на по-саду відбудеться 1 січня 2018 року.

# # #

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 250 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz