Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2019 » Май » 29 » Компанія «Параллель» провела суботники в межах щорічної акції «Чисте місто»

Размещение новостей компаний

Компанія «Параллель» провела суботники в межах щорічної акції «Чисте місто»

Распечатать: Компанія «Параллель» провела суботники в межах щорічної акції «Чисте місто» | Комментировать: Компанія «Параллель» провела суботники в межах щорічної акції «Чисте місто»
Продовжуючи реалізацію ініціатив традиційної волонтерської акції СКМ «Чисте місто» та екологічних програм в регіонах своєї присутності «Параллель» провела корпоративні суботники на всіх АЗС компанії.

Співробітники «Параллели» провели суботники та підготували території АЗС до літнього сезону. В деяких регіонах працівники долучились до прибирання зелених зон, розташованих поруч з автозаправками. А в Запоріжжі, окрім приведення до ладу ділянок, в міському парку компанією було встановлено шпаківні уздовж Алеї випускників.

«Кожного року компанія «Параллель» бере активну участь в акції «Чисте місто». Завдяки нашим зусиллям за кілька років в запорізьких парках встановлено нові лавки, висаджено хвойні дерева, закладено кленово-ясеневу алею. Цього року, продовжуючи традицію з перевтілення міста, ми провели суботники та встановили шпаківні. Сподіваємось, нові яскраві будиночки припадуть до душі птахам та порадують мешканців міста», – зазначила Світлана Бишова, генеральний директор компанії «Параллель».
__________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 102 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz