Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2019 » Август » 10 » Компанія «Параллель» в півтора рази збільшила податкові виплати

Размещение новостей компаний

Компанія «Параллель» в півтора рази збільшила податкові виплати

Распечатать: Компанія «Параллель» в півтора рази збільшила податкові виплати | Комментировать: Компанія «Параллель» в півтора рази збільшила податкові виплати
Податкові виплати компанії «Параллель» до державної скарбниці за 6 місяців 2019 року збільшились на 51% порівняно з аналогічним періодом попереднього року.

Загальна сума податків та обов’язкових платежів, виплачених компанією за період з січня по червень поточного року, склала 834,88 млн грн.

До державного бюджету України перераховано 824,20 млн грн, а місцевий бюджет поповнився на 10,68 млн грн.

Зростання податкових виплат обґрунтовано головним чином збільшенням імпортних закупівель пального.

«Сумлінні податкові виплати дозволяють зміцнити економіку країни, підвищують інвестиційну привабливість України, сприяють виконанню всіх соціальних обов’язків держави перед кожним українцем. Як соціально відповідальна компанія ми працюємо прозоро, стабільно та своєчасно перераховуємо податки в бюджети різних рівнів», - зазначила Світлана Бишова, генеральний директор компанії «Параллель».
____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 69 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz