Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2017 » Октябрь » 13 » Компанії АББ та Northvolt стануть партнерами по найбільшій фабриці з виробництва акумуляторів у Європі

Размещение новостей компаний

Компанії АББ та Northvolt стануть партнерами по найбільшій фабриці з виробництва акумуляторів у Європі

Распечатать: Компанії АББ та Northvolt стануть партнерами по найбільшій фабриці з виробництва акумуляторів у Європі | Комментировать: Компанії АББ та Northvolt стануть партнерами по найбільшій фабриці з виробництва акумуляторів у Європі
Партнерство для промислової дигіталізації та інтелектуальної електрифікації

Компанії АББ та Northvolt підписали Меморандум про взаєморозуміння для широкомасштабного партнерства з постачання і технологій, включаючи обладнання та сервіси для найсучаснішої фабрики з виробництва літій-іонних батарей компанії Northvolt та тісне співробітництво у розробці рішень для акумуляторів та науково-дослідній діяльності. ABB Technology Ventures підтримуватиме початковий етап цього проекту за рахунок ранніх інвестицій.

Компанія Northvolt побудує найбільшу в Європі та найсучаснішу фабрику з виробництва літій-іонних батарей в Швеції. За підтримки досвіду АББ в промисловій автоматизації, інтеграції робототехніки, автоматизації машин і виробництв, електрифікації та ABB AbilityTM, уніфікованої, міжгалузевої цифрової пропозиції АББ в єдине загальне рішення, ця фабрика забезпечуватиме клієнтів у Європі в автомобільній та ключових галузях промисловості високоякісними акумуляторними рішеннями з можливостями налаштування під індивідуальні потреби. Планується, що фабрика почне виробництво у 2020 році. Демонстраційна лінія буде готова до 2019 року. Це дозволить компанії Northvolt постійно оптимізувати продукцію та процеси.

«Ми дуже раді підтримати проект Northvolt з побудови фабрики акумуляторів майбутнього тут, в одній з наших рідних країн, – зазначив виконавчий директор компанії АББ Ульріх Шпісхофер. – Ця унікально інтегрована фабрика буде справжньою демонстрацією лідерства АББ в промисловій автоматизації та інтелектуальній електрифікації і допоможе задовольнити постійно зростаючий попит на більш інтелектуальні та екологічно чисті рішення для зберігання електроенергії».

Енергетична революція стимулювала використання енергії з відновлюваних джерел та знизила залежність від викопного палива. Електрифікація та зберігання енергії є ключовими для суспільства, чистого від вуглецевих викидів. Сам лише перехід до електромобілів підніме потреби в акумуляторах до нових висот. Можливість зберігати енергію також має вирішальне значення для того, щоб поетапно звільнити генерацію та розподіл енергії від викопного палива.

«Світ швидко рухається в бік електрифікації. Ми хочемо забезпечити цей перехід, побудувавши найбільшу, найновітнішу фабрикулітій-іонних батарей на Європейському континенті та виробляючи найбільш екологічно чисті акумулятори в світі. Компанія АББ знаходиться на передовому краї електрифікації, і ми раді, що вони є нашим стратегічним партнером, ключовим постачальником та інвестором», – зазначив Пітер Карлссон, генеральний директор компанії Northvolt.

Серед обладнання та сервісів, які буде постачати АББ – повністю інтегроване рішення з робототехніки автоматизації та електрифікації, включаючи провідну в галузі розподілену систему управління ABB AbilityTM System 800xA, а також передові цифрові рішення, такі як ABB AbilityTM Manufacturing Operations Management, що робить цю фабрику справжньою вітриною Четвертої промислової революції.

Обидва партнери домовилисяпро співробітництво в галузі технологій для реалізаціїінновацій в технологіях акумуляторів, в таких галузях, як виробнича платформа, розробка секцій та модулів і продуктивність акумулятора. Компанії мають намір тісно співпрацювати над розробкою рішень акумуляторів для мобільних та стаціонарних застосувань, включаючи потенційне живлення акумуляторів.

«Ми бачимо великий потенціал у партнерстві з компанією Northvolt для розробки екологічних рішень для енергетичних компаній, промисловості, а також транспорту та інфраструктури. Це справжня віха для нас та наших клієнтів у нашому прагненні до суспільства, вільного від викопного палива, особливо тут, у Швеції», – зазначив Йохан Содертстром, виконавчий директор АББ в Швеції.

Про компанію Northvolt

Електрифікація та зберігання енергії з відновлюваних джерел є ключовими для суспільства, чистого від викидів вуглецю. Акумулятори дозволять здійснити цей перехід. Сама лише автомобільна промисловість потребуватиме акумулятори у величезних кількостях, щоб замінити викопне паливо електроенергією. Можливість зберігати енергію також має вирішальне значення для звільнення світової генерації енергії від вугілля, нафти та природного газу. Компанія Northvolt прискорює цей перехід, будуючи найбільшу в Європі фабрику з виробництва акумуляторів.

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.ua) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та Львові працюють більше 100 співробітників.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 340 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz