Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Февраль » 21 » Кому ОТП Банк готовий довірити півмільйона?

Размещение новостей компаний

Кому ОТП Банк готовий довірити півмільйона?

Распечатать: Кому ОТП Банк готовий довірити півмільйона? | Комментировать: Кому ОТП Банк готовий довірити півмільйона?
АТ «ОТП Банк» збільшив максимальний ліміт за найбільшим кредитом готівкою "Універсальний XXL" – до 500 000 грн! Віднині ОТП Банк готовий надати найбільшу на ринку пропозицію готівкового фінансування – існуючим і новим клієнтам за умови виконання лише кількох базових вимог.

Отже, громадянин України, що досяг віку 27 років і має офіційне працевлаштування протягом щонайменше 24 місяців із достатнім рівнем регулярних доходів, отримує можливість оперативного залучення кредитних коштів від ОТП Банку на реалізацію особистих життєвих планів та потреб.

«Наші дії і рішення завжди зважені з урахуванням реальних умов. Ми обґрунтовано бачимо, що сьогодні серед користувачів банківських послуг з‘явився цілий прошарок клієнтів, які потребують і, що найважливіше, можуть відповідально обслуговувати кредит у півмільйона гривень. Це клієнти, які мають потребу у значних інвестиціях, але не бажають знімати кошти з депозитів. Клієнти, які мають стабільний достатній заробітний дохід для планового погашення кредиту. Клієнти, які довіряють нам і яким можемо довіряти ми», - відзначив Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк», який очолює роздрібний бізнес.

За умовами кредиту готівкою "Універсальний XXL" у сумі до 500 000 грн, банк повідомляє клієнту рішення про надання кредиту у максимально короткий термін – протягом 8 годин! Процентна ставка за кредитом становить 36,0% річних, строк кредитування – до 60 місяців, щомісячна комісія – 0,85%.

Кредит готівкою "Універсальний XXL" до 500 000 грн на сьогодні дійсно є максимальною пропозицією за цим видом банківського кредитування на ринку!

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 180 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz