Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Июль » 28 » КРИСТАЛБАНК гарантує безпечне зберігання цінностей у сейфах з найнадійнішим класом опору

Размещение новостей компаний

КРИСТАЛБАНК гарантує безпечне зберігання цінностей у сейфах з найнадійнішим класом опору

Распечатать: КРИСТАЛБАНК гарантує безпечне зберігання цінностей у сейфах з найнадійнішим класом опору | Комментировать: КРИСТАЛБАНК гарантує безпечне зберігання цінностей у сейфах з найнадійнішим класом опору
КРИСТАЛБАНК пропонує не хвилюватися щодо зберігання цінностей та документів під час Вашої літньої відпустки, та скористатися орендою банківських сейфів з найнадійнішим класом опору. Індивідуальні банківські сейфи – це гарантія безпеки та конфіденційності.

Послугою можна скористатися у відділеннях КРИСТАЛБАНКу в місті Києві та Кременчуці.
Зазначимо, що для держателів преміальних карток MasterCard Platinum та World Elite, емітованих КРИСТАЛБАНКом, діють ексклюзивні знижки від 20 до 50% на оренду сейфів.
Дізнатися про умови оренди та обрати зручне для Вас відділення Банку можна за посиланням: https://goo.gl/MTvhnj
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 382 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz