Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Август » 8 » КРИСТАЛБАНК отримав свідоцтво про членство та ліцензію на використання торгової марки платіжної системи «ПРОСТІР»

Размещение новостей компаний

КРИСТАЛБАНК отримав свідоцтво про членство та ліцензію на використання торгової марки платіжної системи «ПРОСТІР»

Распечатать: КРИСТАЛБАНК отримав свідоцтво про членство та ліцензію на використання торгової марки платіжної системи «ПРОСТІР» | Комментировать: КРИСТАЛБАНК отримав свідоцтво про членство та ліцензію на використання торгової марки платіжної системи «ПРОСТІР»
КРИСТАЛБАНК став учасником національної платіжної системи «ПРОСТІР» в якості емітента та еквайра. Банк отримав свідоцтво про членство і ліцензію на використання торгової марки.

Національна платіжна система «ПРОСТІР» – це система роздрібних платежів, у якій розрахунки за товари та послуги, отримання готівки та інші операції з національною валютою здійснюються за допомогою електронних платіжних засобів, а саме платіжних карток «ПРОСТІР».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 474 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz