Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Март » 1 » КРИСТАЛБАНК підтримав благодійний спортивний проект для дітей з аутизмом «KidsAutismGames»

Размещение новостей компаний

КРИСТАЛБАНК підтримав благодійний спортивний проект для дітей з аутизмом «KidsAutismGames»

Распечатать: КРИСТАЛБАНК підтримав благодійний спортивний проект для дітей з аутизмом «KidsAutismGames» | Комментировать: КРИСТАЛБАНК підтримав благодійний спортивний проект для дітей з аутизмом «KidsAutismGames»
KidsAutismGames– це спільна ініціатива Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський», Фонду «Дитина з майбутнім» та Благодійної організації «SPORT for PEACE».

З кінця 2016 року КРИСТАЛБАНК забезпечує інформаційну підтримку проекту «KidsAutismGames»в усіх відділеннях мережі. У приміщеннях банку розміщеніблагодійні спорт-бокси. Кожен бажаючий може допомогти проекту. Кошти спрямовуються на придбання спеціального інвентарю для занять дітлахів.

Своєю участю у проекті команда КРИСТАЛБАНКУ не тільки сприяє відчути підтримку, а й показує важливість допомоги дітям з діагнозом «аутизм» у нашому суспільстві.

Сьогодні українські аутисти отримали можливість розвиватися фізично і, можливо, серед них вже зростає українська зірка водних арен. Головне - створити умови для розвитку талантів українських дітей з такими особливостями.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 300 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz