Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Сентябрь » 16 » КРИСТАЛБАНК поповнив лінійку депозитних вкладів «КРИСТАЛЬНОЮ СІМКОЮ»!

Размещение новостей компаний

КРИСТАЛБАНК поповнив лінійку депозитних вкладів «КРИСТАЛЬНОЮ СІМКОЮ»!

Распечатать: КРИСТАЛБАНК поповнив лінійку депозитних вкладів «КРИСТАЛЬНОЮ СІМКОЮ»! | Комментировать: КРИСТАЛБАНК поповнив лінійку депозитних вкладів «КРИСТАЛЬНОЮ СІМКОЮ»!
КРИСТАЛБАНК розширив різноманітність депозитних вкладів для фізичних осіб та запровадив новий депозитний вклад «КРИСТАЛЬНА СІМКА».

Відповідно до умов вкладу, термін, на який розміщується депозит складає 7 днів. Після закінчення семиденного терміну та відсутності письмового повідомлення від клієнта щодо бажання повернути кошти, вклад автоматично лонгується на аналогічний період (7 днів). Максимальна кількість пролонгацій складає 12 разів (91 день).
Клієнти мають можливість оформити вклад у гривні, доларах США та євро. Мінімальна сума депозиту 1 000,00 грн. або 100 дол./євро.

Відсоткова ставка у гривні складає 10%, після кожної пролонгації ставка збільшується на 0,25% та на останні 7 днів дії договору банківського вкладу складає 13%. Ставка в іноземній валюті - 0,25%, після кожної пролонгації ставка збільшується на 0,10% та на останні 7 днів дії договору банківського вкладу складає 1,45%.

Вклад «КРИСТАЛЬНА СІМКА» безумовно стане в нагоді Клієнтам, які планують подорожі, придбання або інші витрати через деякий проміжок часу, а до того мають можливість зберегти грошові кошти та отримати додатковий дохід у вигляді процентів за депозитом!

-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 88 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz