Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Октябрь » 6 » КРИСТАЛБАНК розпочав видачу e-ліцензій

Размещение новостей компаний

КРИСТАЛБАНК розпочав видачу e-ліцензій

Распечатать: КРИСТАЛБАНК розпочав видачу e-ліцензій | Комментировать: КРИСТАЛБАНК розпочав видачу e-ліцензій
З 4 жовтня 2017 року КРИСТАЛБАНК почав видачу електронних індивідуальних ліцензій. Відтепер фізичні особи (окрім підприємців) зможуть отримувати валютні ліцензії в електронній формі (е-ліцензіі) на перерахування іноземної валюти за кордон для здійснення окремих валютних операцій через КРИСТАЛБАНК.

На підставі е-ліцензій Клієнти мають можливість протягом одного календарного року перерахувати іноземну валюту за кордон на загальну суму до 50 000 доларів США (в еквіваленті).

В межах встановленого ліміту Клієнти КРИСТАЛБАНКу зможуть скористатися е-ліцензіями для здійснення трьох видів валютних операцій:
• для інвестицій за кордон;
• з розміщення коштів на власних рахунках за межами України;
• з метою виконання зобов’язань перед нерезидентами за договорами страхування життя.

«КРИСТАЛБАНК швидко відреагував на позитивні зміни в законодавстві України, що полегшують операції валютних перерахувань за кордон. Спрощена система надання індивідуальних ліцензій – значно прискорить проведення валютних операцій нашими Клієнтами», – прокоментував Голова Правління Леонід Гребінський.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 122 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz