Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Январь » 17 » КРИСТАЛБАНК розширив мережу в Південному регіоні

Размещение новостей компаний

КРИСТАЛБАНК розширив мережу в Південному регіоні

Распечатать: КРИСТАЛБАНК розширив мережу в Південному регіоні | Комментировать: КРИСТАЛБАНК розширив мережу в Південному регіоні
В рамках стратегії розвитку регіональної мережі з початку 2018 року на центральній вулиці в місті Одеса за адресою: вул. Ланжеронівська, буд. 21, відкрилися двері нового відділення ПАТ «КРИСТАЛБАНК».

У відділенні надається повний спектр банківських послуг для фізичних та юридичних осіб. Клієнти КРИСТАЛБАНКу мають можливість здійснювати розрахунково-касові операції, відправлення всіх видів грошових переказів, швидко та зручно оплачувати комунальні послуги, оформити банківський вклад та скористатися іншими банківськими сервісами.

На сьогоднішній день мережа відділень КРИСТАЛБАНКу нараховує 22 відділення в 11 містах України.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 213 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz