Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Июнь » 9 » КРИСТАЛБАНК увійшов у ТОП-10 Банків України, що наростили мережу

Размещение новостей компаний

КРИСТАЛБАНК увійшов у ТОП-10 Банків України, що наростили мережу

Распечатать: КРИСТАЛБАНК увійшов у ТОП-10 Банків України, що наростили мережу | Комментировать: КРИСТАЛБАНК увійшов у ТОП-10 Банків України, що наростили мережу
За даними Національного банку України, КРИСТАЛБАНК увійшов у ТОП-10 банків, що наростили мережу. Станом на 1 квітня 2017 року з початку 2016 року було відкрито 13 нових відділень КРИСТАЛБАНКу.

На сьогоднішній день мережа Банку нараховує 21 відділення у 10 містах України.

«Розширення регіональної мережі – один із пріоритетних напрямків розвитку КРИСТАЛБАНКу.Протягом 2017 року Банк планує відкрити представництва у Львівській, Вінницькій та Харківській областях, а також зміцнити свої позиції у Києві», - коментував раніше Ігор Олійник, директор департаменту стратегічного розвитку КРИСТАЛБАНКу.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 945 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz