Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Сентябрь » 5 » КРИСТАЛБАНК запровадив конкурентний тариф при сплаті грошових коштів за оренду для клієнтів Відділення №25

Размещение новостей компаний

КРИСТАЛБАНК запровадив конкурентний тариф при сплаті грошових коштів за оренду для клієнтів Відділення №25

Распечатать: КРИСТАЛБАНК запровадив конкурентний тариф при сплаті грошових коштів за оренду для клієнтів Відділення №25 | Комментировать: КРИСТАЛБАНК запровадив конкурентний тариф при сплаті грошових коштів за оренду для клієнтів Відділення №25
Розуміючи потребу кожного окремого Клієнта, КРИСТАЛБАНК спеціально для потенційних клієнтів - фізичних осіб - орендавців Відділення №25 в с. Софіївська Борщагівка (відділення Банку, що розташоване на території оптового ринку «Столичний»), запровадив лояльний та конкурентний тариф при сплаті грошових коштів фізичними особами за оренду.

Відтепер при платежі за оренду до 25 000,00 грн. сплачуються фізичними особами з комісією лише 50 грн., у випадку, якщо платіж за оренду від фізичної особи складатиме більше 25 000,01 грн., комісія за платіж складає 0,5% від розміру платежу, але не більше 500,00 грн.

Слід зазначити, що впровадження мінімальної комісії Банку за послугу «оплата за оренду від фізичних осіб» для клієнтів Відділення №25 - є чіткою позицією Банку створювати та впроваджувати банківські послуги виходячи з цільових потреб кожного клієнта Банку.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 48 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz