Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Сентябрь » 20 » КРИСТАЛБАНК запустив спеціальні тарифні пакети для бізнесу!

Размещение новостей компаний

КРИСТАЛБАНК запустив спеціальні тарифні пакети для бізнесу!

Распечатать: КРИСТАЛБАНК запустив спеціальні тарифні пакети для бізнесу! | Комментировать: КРИСТАЛБАНК запустив спеціальні тарифні пакети для бізнесу!
КРИСТАЛБАНК запустив зручні тарифні пакети, які максимально задовольняють потреби бізнесу та забезпечують ефективне управління власними фінансами.

Клієнтам пропонуються пакети на вибір в залежності від виду та специфіки діяльності: «CRYSTAL – DEBUT», «CRYSTAL – KOMMERSANT», «CRYSTAL – BUSINESS», «CRYSTAL - IT & FREELANCE», «CRYSTAL – FX».
За умовами тарифних планів безкоштовно пропонується відкриття поточного рахунку, оформлення корпоративної платіжної картки, від 10 до 50 платежів на місяць в гривні за межі Банку, а також зручне дистанційне обслуговування.

Дізнатися більше про умови обслуговування та привілеї можна за телефоном клієнтської підтримки: 0 800 50 55 99 (безкоштовно у межах України) або звернувшись до найближчого відділення КРИСТАЛБАНКу.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 106 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz