Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Май » 17 » КРИСТАЛБАНК завершує процедуру докапіталізації

Размещение новостей компаний

КРИСТАЛБАНК завершує процедуру докапіталізації

Распечатать: КРИСТАЛБАНК завершує процедуру докапіталізації | Комментировать: КРИСТАЛБАНК завершує процедуру докапіталізації
Відповідно до постанови НБУ від 6 серпня 2014 №464 «Про приведення статутного капіталу банків у відповідність з мінімально встановленого розміру», на загальних зборах акціонерів ПАТ «КРИСТАЛБАНК» 16 травня 2017 прийнято рішення про затвердження нової редакції статуту у зв'язку зі збільшенням банком статутного капіталу до 200 522 500,00 гривень. Рішення акціонера Банку про збільшення розміру статутного капіталу було прийнято 08.12.2016 року.
Після завершення всіх передбачених законодавством процедур (в тому числі реєстрацій змін статуту), в липні 2017 року статутний капітал КРИСТАЛБАНКу збільшиться в півтора рази.

«Капіталізація банку - це плановий процес, передбачений стратегією розвитку банку до 2021 року з метою приведення статутного капіталу банку у відповідність з мінімально встановленим законом України «Про банки і банківську діяльність» розміром. Кошти, що направляються на збільшення статутного капіталу, планується використовувати на розширення обсягів активних операцій», - зазначив Леонід Гребінський, Голова Правління.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: КРИСТАЛБАНК завершує процедуру докапіталізації
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 299 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz