Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Октябрь » 19 » КРИСТАЛБАНК збільшив ставку по депозитах до 17% річних у гривні!

Размещение новостей компаний

КРИСТАЛБАНК збільшив ставку по депозитах до 17% річних у гривні!

Распечатать: КРИСТАЛБАНК збільшив ставку по депозитах до 17% річних у гривні! | Комментировать: КРИСТАЛБАНК збільшив ставку по депозитах до 17% річних у гривні!
Розуміючи потреби клієнтів щодо збереження власних коштів та отримання додаткового доходу у вигляді процентів за депозитними угодами, КРИСТАЛБАНК підвищив процентні ставки за найбільш популярними депозитними вкладами.

При розміщенні грошових коштів на депозитні вклади «Дохідний з поповненням», «Класичний» та «Гнучкий» клієнти Банку мають отримувати від 13 до 16% річних в національній валюті. За вкладом «Зростаючий» (вклад на 370 днів, з виплатою процентів – щоквартально, з процентною ставкою в залежності від періоду) – 17% річних.

За депозитними вкладами в іноземній валюті (дол. США) ставки підвищені на 0,25% річних.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 92 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz