Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2017 » Сентябрь » 6 » Круглий стіл «Стан та тенденції розвитку техніки та технології напоїв в Україні та світі»

Размещение новостей компаний

Круглий стіл «Стан та тенденції розвитку техніки та технології напоїв в Україні та світі»

Распечатать: Круглий стіл «Стан та тенденції розвитку техніки та технології напоїв в Україні та світі» | Комментировать: Круглий стіл «Стан та тенденції розвитку техніки та технології напоїв в Україні та світі»
Запрошуємо Вас до нового формату співпраці широкого кола вітчизняних та зарубіжних представників виробництва, бізнесу, вчених, освітян, засобів інформації, споживачів в рамках - спеціалізована виставка + круглий стіл - науково-практичний форум.

Вперше в Україні за ініціативою Національного університету харчових технологій /НУХТ/ спільно з ТОВ СП «АГРОІНКОМ» планується створити широкоформатну площадку для принципово нового спілкування, обміну досвідом, пропозицією різних послуг з вирішення тих чи інших "вузьких" питань та проблем у виробництві, в техніці та технології, просування іноваційних рішень тощо в галузі індустрії напоїв.

В цьому зв'язку, запрошуємо Вас прийняти участь у міжнародній виставці "Індустрії напоїв", що відбудеться 19-21 вересня 2017р. /м. Київ, ВЦ «КиїівЕкспоПлаза, вул Салютна, 2-Б/ та в рамках виставки - проведення круглого столу: «Стан та тенденції розвитку техніки та технології напоїв в Україні та світі», який спрямований на обмін досвідом, отримання нової інформації та створення діалогу і співробітництва між вітчизняними і закордонними виробниками продукції, науковцями, освітянами та представниками бізнесу, споживачами продукції індустрії напоїв / від питної води, молочних продуктів, пива, вина, коньяку до рослинної олії тощо/. Ви можете прорекламувати свою продукцію, розробки, послуги і т.п.

В рамках виставки відбудеться круглий стіл, де пропонується висвітлення різноманітних актуальних питань:
- сировина, матеріали та готова продукція;
- технології та обладнання;
- лабораторне обладнання;
- логістика та маркетинг тощо.

Запрошуємо Вас і Ваших колег прийняти участь та виступити з доповідями з актуальних проблем техніки та технології індустрії напоїв. Для включення доповіді в програму круглого столу просимо Вас направити на е-mail: info@agroinkom.com.ua

1. Назва та адреса організації
2. Назва доповіді та прізвища авторів

В листопаді 2017р. на базі Національного університета харчових технологій планується провести 2-3-х денний науково-практичний форум "Індустрія напоїв XXI століття» /інформація буде надана додатково/, де заплановані цікаві доповіді вітчизняних та зарубіжних провідних вчених, фахівців, представників бізнесу на актуальні питання сьогодення з відвідуванням спеціалізованого харчового підприємства, створення діалогу тощо. Якщо Вас зацікавила дана інформація, просимо звертатися за більш детальною інформацією до оргкомітету.

Адреса оргкомітету: 03143, Київ, вул. Заболотного, 150-А, ТОВ СП Агроінком, тел./факс (044) 5931901, моб. 0509876058, 0673162406
е-mail : info@agroinkom.com.ua

Організаціям, що бажають прийняти участь у виставкових заходах, не пізніше 01 вересня 2017 р. необхідно звернутись по тел. (050) 987-60-58.


* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 257 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz