Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Оборудование » 2018 » Сентябрь » 12 » Легендарний канадський Цирк дю Солей знову запрошує вас на віртуальну арену!

Размещение новостей компаний

Легендарний канадський Цирк дю Солей знову запрошує вас на віртуальну арену!

Распечатать: Легендарний канадський Цирк дю Солей знову запрошує вас на віртуальну арену! | Комментировать: Легендарний канадський Цирк дю Солей знову запрошує вас на віртуальну арену!
Легендарний канадський Цирк дю Солей знову запрошує вас на віртуальну арену! Стартував новий етап онлайн-конкурсу, де кожен бажаючий може себе спробувати в ролі артистів Цирку дю Солей. Артисти, що зібрали на свої шоу найбільше глядачів, отримають головні призи!

Для участі необхідно зареєструватися на сайті cirquedusoleil.panasonic-batteries.com і запросити якомога більше друзів приєднатися до перегляду вашої вистави. За кожного глядача нараховуються бали, які згодом можна обміняти на покази відеороликів з найяскравішими номерами шоу Цирк дю Солей. Головний віртуоз, який набрав найбільше глядачів у своєму віртуальному залі для глядачів, зможе виграти поїздку в Лас-Вегас на виставу Цирку дю Солей! Інші учасники зможуть поборотися за фірмову продукцію Panasonic, включаючи лужні батарейки.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Легендарний канадський Цирк дю Солей знову запрошує вас на віртуальну арену!
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 76 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz