Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Июнь » 11 » Леон Ерс очолить напрям Amadeus з роботи з тревел-агентствами сегмента ритейл

Размещение новостей компаний

Леон Ерс очолить напрям Amadeus з роботи з тревел-агентствами сегмента ритейл

Распечатать: Леон Ерс очолить напрям Amadeus з роботи з тревел-агентствами сегмента ритейл | Комментировать: Леон Ерс очолить напрям Amadeus з роботи з тревел-агентствами сегмента ритейл
Amadeus оголошує про призначення Леона Ерса (Leon Herce) директором підрозділу Travel Channels в Європі, на Близькому Сході та в Африці. На цій посаді він замінить Йоста Шурінга (Joost Schuring), який залишає Amadeus, щоб стати генеральним директором Otravo — нідерландського онлайн-агентства подорожей, що спеціалізується на продажах авіаквитків і турпакетів.

Леон Ерс, який працює в мадридському офісі компанії, приєднався до Amadeus в 2004 році, перейшовши з A.T. Kearney. Він має великий досвід і професіоналізмом у сфері фінансів і комерції. Леон займався запуском продуктів Amadeus в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, був віце-президентом підрозділу Travel Channels у Латинській Америці та Карибському басейні.

Йост Шурінг залишить Amadeus у липні. До цього часу він тісно співпрацюватиме з Ерсом для передачі справ.
Десіус Вальморбіда (Decius Valmorbida), президент Amadeus Travel Channels: «Йост зробив значний внесок у розвиток Amadeus за час своєї роботи в компанії, але ми раді, що він погодився обійняти таку захопливу посаду. Чудово, що саме Леон замінить Йоста. Досвід Леона, набутий у тісній співпраці з нашими клієнтами в Латинській Америці та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, забезпечує йому відмінне розуміння нової для нього ролі. Ми впевнені, що Леон продуктивно працюватиме з клієнтами Amadeus».

Леон Ерс зазначив: «Робота з тревел-агентствами унікальна. Невеликі та середні агентства, туроператори і великі мережі, консолідатори — всі вони дуже важливі для Amadeus. Я радий працювати з тисячами ритейл-агентств, надаючи технології і контент, які допоможуть їм успішно розвивати свій бізнес».

________________________________________________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 156 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz